Jump to content

typové listy alu kol

frenky111
 Share

Recommended Posts

ahoj kluci,mam octavii tdi,v TP mam možnost nasadit jen alu o velikosti 16 palcu,naszeno mam alessio et 38,7,5jx17h2,pomužete mi prosím sehnat typový list k těmto kolum?rád bych je zapsal do TP,ale nedaří se mi sehnat typový list

přesný typ kol?

alessio sport wheels,et 38,r466,x-ht,7,5jx17 h2,mpmentálně nazuto na 225/45 zr 17 91y,díky za pomoc všem!!

Nj, kola vypadají opravdu dobře:)

Můžu tě poprosit o nějaký stručný návod, jak na to v tvém případě? Vím, že se to tu psalo, ale tak shrnuto pod body je to daleko jasnější, než když jeden napíše něco, další taky a pak k tomu o 2 stránky dál. Díky

Jinak, jak moc jsi prosil u výrobce? Platil jsi za to něco? Musel jsi dokládat fakturu?

• 2 years later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Zdravím borci taky scháním vyplněny typový list na 5x100 R17 7,5J   ET35/38 a ještě TUV dokument  kvůli tomu abych mohl zapsat do TP mam tam jen 16 a chtěl bych ty 17 auto škoda neschválí 17jen na O1RS ale na tu moji Octavii 1.9 TDI 96KW ne tak to chci obejit tím typovým listem a TUV dokument Pomuže mi tu někdo když tak napiš na email muj :  nechci to zadarmo Děkuji vyřeseno koupil jsem nove alu kola a mam vse potrebne k zapisu do TP

Edited by Yodiak
chyba