Přejít na obsah

motor 1,9 TDI PD BXE - je po smrti?


Petr83

Doporučené příspěvky

Ahojte všichni,

jak sem se již snažil zachytit v nadpise, mám trabl s motorem

takže teď proč si myslím že je hotový..

1 na volnoběh spotřeba 0,7 (se světky - nejdou vypnout)

2 přijde mi že je od spodu motor slabý (predešlé auto felicie..)

3 když mu naložím tak kouří a to fest.. (naložím znamená rychle se rozjedu bez hvizdů kol)

4 má podobný zvuk jak na tomto videu http://www.youtube.com/watch?v=jl2rWfleGZA&feature=related

5 přiznali mě že šlo prej přes střechu (jen lehce pomačkané od sněhu) a pak se motor hned nastartoval - chyba??

a teď proč vás s tím otravuju..

1 byl sem v araveru tam ho napojili a prej bez chyb co se tyče elektroniky

2 projel to technik a prej v poho - výkon

3 olej to moc nežere - co sem se tu dočetl, tak PD prostě olej berou takže standart..

4 díval sem se na EGR ventil a je dost zasraný - muže to delat on či špina v systému? Po přetočení auta se do sacího systému dostal olej - motor byl skoro suchý

5 borec co dělá čipy mě to taky napichl a říkal že vaha vzduchu má špatné hodnoty ale jistý si nebyl (budu zkoušet v pátek) a prej nekteré vstřiky sou v minusu či co ?

a teď babo raď..

má smysl měnit kroužky v motoru? - kolik cca vyjde materiál / práce ?

nebo raději nový motor - bez záruky?

budu vděčný za každou věcnou radu, díky :palec2:

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kouření když tomu naložíš, můžou a asi i v tvém případě budou vstřiky. Co se týká toho že to nejede by mohla být opravdu váha vzduchu.No a o EGR ventilu ani nemluvím. Osobně bych nechal změřit vstřiky,kouknout na váhu vzduchu a vyčistit EGR. Je to levnější než koupit rovnou nový (jetý) motor. :palec2: Pokud to auto bylo přez střechu a vše v servisu vyčistili tak jak měli (sání,turbo atd), tak by měl být motor OK. Ale záruka to není. 1,9 TDI PD jsou houževnatý motory ty něco vydrží. ;)

2 VEVCA - video je orientační - bod 4: má podobný zvuk jak na tomto videu :doh

- BXE (označení motoru Škoda) - AUDI takové označení neměla.

Tvůj příspěvek je v tomto případě dosti zbytečný.Rozumy umí dělat každý. :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem rád, že to umí každý, ale nějak je to tu mrtvé, když jsem napsal do vlákna dotaz tak nidko na to nenapsal. Docela divný. Promina z OT JInak se omlouvám je to superb, jinak docela nechápu, že se ten problkém neřeší než se nevyřeší. :kuk:

Editováno: , autor: vevca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...