Přejít na obsah

Blikající kontrolka žhavení


Bowie77

Doporučené příspěvky

Zdar, dneska se mi stal podobný problém. Mám Škodu Fabii I 1.9TDI 74KW,r.v. 2006 (Elegance). Ráno, když jsem chtěl nastartovat, tak při žhaveni mi to přešlo na blikání žhavení. Brzdový pedál jsem zešlapl a světla svitili a přesto žhavení blikalo. Pak jsem vypl žhavení a vytahl kliček a skusil jsem to znovu ale pořad to přešlo na blikání. Až na třetí pokus jsem to nechal déle žhavit až to blikání přestalo. Pak jsem vypnul kliček a skusil znovu žhavit a už to bylo v pořádku. Nastartoval jsem a už se mi nic nezobrazilo a jizda byla taky bez problému, nic jsem nespozoroval. Myslíte,že bych to měl řešit abych něco neodrovnal? Jaký máte na to názor? Čím to asi mohlo být? Můžu jezdit dál, aniž bych se bal nějaké poruchy.Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Merluzoo asi si zle hľadal  :kol-24:

v sekcii FI → elektrika → Vaše hledání termínu brzdový spínač vráceno 114 výsledky

v sekcii FI → elektrika → Vaše hledání termínu stále svíti brzdová svetla vráceno 8 výsledky

v sekcii FI → elektrika → Vaše hledání termínu bliká žhavení vráceno 47 výsledky

 

asi aj stačí..nie??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 5 měsíců později...

Ja mám zas iný problém. Tak isto mi svietila kontrolka žhavenia. Samozrejme nesvietili brzdové svetlá. Kúpil som spínač, druhovýrobu, a svietili mi prezmenu stále :-) Tak som kúpil originál a svetlá fungujú, chyba vymazaná. Ale! Ako som to vymenil, rozsvietili sa kontrolky ABS a ASR. A PC píše vadný snímač otáčok na ľavom zadnom kolese. Samozrejme, že mi teda nefunguje ABS a brzdím šmykom. Tak som kúpil nový a nič. Mazali sme to ale chyba sa stále obnovuje. Môže to súvisieť s tým spínačom, alebo je to len náhoda a bude chyba niekde inde? VĎAKA!!!!

Editováno: , autor: Radovan Kmeť
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahojte tiež mám problém s tým spínačom, najskôr  blikala kontrolka žhavenia, tak som kúpil náhradný. Ten je ale o 1cm dlhší, otázočka-- ako presne sa nastavuje? je to výrobca Febi,  lebo teraz svietia brzdy až dosť neskoro pri plnom stlačení pedálu.

Tak som kúpil ešte jeden , Topran ten vyzerá presne ako originál ale má inú montáž, pri montáži ho treba nasunúť a namiesto pootočenia vpravo ako káže návod na výmenu , treba tento pootočit vľavo, sice drží ale neviem či sa  nastavil,  kedže svetlá svietia stále  -- stretol sa tu niekto s týmto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahojte, prosím vás,môžete mi poradiť? Dnes mi začala svietiť kontrolka blika žhavenie. Svetlá brzdové svietia, nejde mi štartovať auto, na druhý tretí možno občas naskoči.počas jazdy z piateho poschodia v nákupom center sa vypol motor, nešlo brzdiť,takmer som sa v aute zabila. Napadlo ma ručnú brzdu použiť,a nejak som dokázala ústať tie poschodia v obrovskej rýchlosti a strašne ostré zákruty. Keď som prišla na podlažie našťastie bariéra sa otvorila prv ako by som ju pre letela a rozbila ju a aj auto.a motor bol vypnutý. Na brzdu sa nedalo šliapať,bola tvrdá ako kameň. Potom som auto naštartovala a došla domov,diagnostika nechce vôbec načítať riadiacu jednotku. Som zúfalá. Čo s tým môže byť? Mám škoda fabia 2005 tdi 1.9 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdarec pánové potřebuju pls poradit mám octavku 1 facelift 1.9tdi 81kw r. V. 2001. 

Mám ji v depositu už 15 měsíců tudíž stojí a když sem ji rozpohyboval tak jde strašně těžko radit rychlosti☹️nemáte s tím někdo nějakou zkušenost či nějakou radu co by to asi mohlo být? Převodový olej asi nebude stačit vyměnit co? Díky moc za pomoc

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...