Přejít na obsah

Blikající kontrolka žhavení


Bowie77

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
  • o 10 měsíců později...
Bylo to brzdovym cidlem.... Diky. Paradni! Stacilo vycistit kontakty

ale aj tak sa nevyhneš výmene toho čidla stojí pár korún take sa oplatí vymeniť. aj mne to začalo poblikovať a potom prestali svietit brzdové svetlá a to je sranda jazdiť bez brzdovích svetiel. ten za tebou nevie že brzdíš a budeš mať nový nárazník ale chyba bude na tvojej strane ak sa preukáže, že nesvietili :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Ahoj všichni, možná uplně stupidní dotaz. Ale v mojí Fabii 1.9 TDI 74kw se mi z ničeho nic rozblikala kontrolka žhavení.

Fabie startuje bez problémů, ale po rozjetí začne blikat takhle kontrolka a bliká až do vypnutí motoru. Poté ale znovu bez problému nastartuje.

Našel jsem v manuálu pouze informace pokud nesvítí nebo svítí trvale. Nevíte někdo v čem by mohl být problém? předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, možná uplně stupidní dotaz. Ale v mojí Fabii 1.9 TDI 74kw se mi z ničeho nic rozblikala kontrolka žhavení.

Fabie startuje bez problémů, ale po rozjetí začne blikat takhle kontrolka a bliká až do vypnutí motoru. Poté ale znovu bez problému nastartuje.

Našel jsem v manuálu pouze informace pokud nesvítí nebo svítí trvale. Nevíte někdo v čem by mohl být problém? předem díky za odpověď.

Nesvítí ti zadní brzdová světla.Pod brzdovým pedálem je spínač,tak ho kup novej a vyměn!!Stojí cca 300Kč :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, Obejevil se u mě problém,po nastartování motoru mi po cca 1minutě začne blikat kontrolka žhavení a bliká tak dlouho dokad zase motor nevypnu,Dokonce stačí jen zapnout elektriku kličkem a zase do cca1 minuty začne kontrolka blikat,nevíte náhodou chlapi co by to mohlo znamenat??? Děkuji všem kteří poraděj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Presne jak pise kolega. Spinac brzd je na snade. Ja mel problem ze naopak svitila brzdova svetla porad.

Po ceste jsem si uzil spoustu legrace s ridici co me na to upozornovali. Ale aspon vim, ze ne kazdy se na cloveka vysere a radeji ujede.

Jinak paradni navod zde jen par sroubku, lehky manevr a je to. :)

Trosku jsem si u toho zafotil kdyby bylo treba mohu dodat obrazky temer step-by-step.

Editováno: , autor: Coala
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj škodováci tak dnes při jízdě se mi po startu cca 1minuta rozbliká kontrolka žhavení a bliká během jízdy. A ráno jsem nastartoval rozsvítil a dokonce se rozsvítila kontrolka zadní mlhovky. Zapnutá nebyla! sama zhasla. Tak si nejsem jist zda to spolu souvisí. Dle telefonátu s kamarádem by to mohlo být špatnýma žhavičkama, ale to by spíš byla kontrolka motoru,ne? mám tdi 74kw ATD rv.01

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Můžete mi poradit? Měl jsem stejný problém, vyměnil jsem brzdový snímač. Kontrolka přestala blikat, ale brzdy svítí až když poměrně dost sešlápnu brzdy (cca 30% síly) a když jsem porovnal origo snímač s nově zakoupeným, tak byl o cca 1cm delší. Je to normální, nebo jsem to tam blbě dal...? co myslíte? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...