Přejít na obsah

Octavia I Devil Eyes


fhs

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Lubos740: Jak píšeš že se ti ty LED vypínají tak to máš zapojené jak psal Wojnar, jako denní svícení, ve světlech to není, je to zapojené v tom ovladači světel, měl jsem to taky tak udělané, ale jelikož to svítí naprd ty ledky tak jsem to zase oddělal.

Jinak světla oproti sérii mě přijde že svítí lépe. měl jsem starý, předface....na STK jsem je nechal seštelovat, potkávačky svítí dost, ale na dálky bylo prd vidět před autem. Stačilo nechat propojit na páčce světel dva drátky aby svítily potkávačky a dálky zároveň, Já si nestěžiju..:) Ještě poslední věc, ty starý světla svítily jakoby dostracena, tyhle na potkávačky svítí tak že je světlo a hned jako hrana a tma, sakra, nevím jak to napsat lépe...:D

Ještě jedna věc, pokud ty světla někdo rozdělal, taky mě to zajímá jak se to povedlo. Rád bych tam dal nebo nechal spíš dát silnější LEDky aby to svítilo trochu víc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přehodit drátky se dají přímo na světlech. Origo zapojení je že LED svítí jako parkovačky, takže po celou dobu co svítíš. Při přehození drátků od ledek (bílý a zelený u tvého případu) svítí jak popisuješ. Tz. jako denní světla, jenže to nejsou denní světla i když jich takhle jezdí dost.

Jinak svítí nic moc, jak popisuje laky911 a ptá se TDY. Při správném seřízení potkávacích, dálky svítí do nebes. Když snížíš potkávačky aby dálky svítily přímo, při jejich vypnutí potkávačky svítí do zeměkoule, a jedeš potmě.

Rozdělat se mi nepovedlo ani obřízkou, praská čelní plast

post-20294-0-30792300-1330982694_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ja v nich mam danej HID 6000k a nemohu si stezovat, problem je s ledkama, 4 me vyhorely a vyrobce uz ty samy nedela, takze jsem objednal denni sviceni 2x 8 Led a zkusim to prekopat a dat tam jiny ledky, jinak svetla me svitej dobre, motorky me pohodlne naklapeji jak xenon tak dalku, svetla se daji lehce rozebrat... staci zezadu odsroubovat dva krizovy sroubky pak vzit do ruky fén na vlasy nastavit na max teplotu a kolem obvodu jak je videt kde to je zapatlany tou pastou proti vlhosti, nazhavit a pomalu se krasne odlepej... do dalkovych jsem si dal night breaker zarovky xenon white a v mlhovkach mam normalni (zlute) H7 kvuli viditelnosti... pohoda. Kdyz me sviti xenon + dalkovy je krasne videt, xenon tvori na blizko presne symetricky lom paprsku takze krasne videt a do dalky se o to staraji ty night breakery, zkousel jsem samozrejme jestli to nejak neoslnuje ridice v proti, a muzu rict ze oslnuji mene nez originaly na oct. I po face.

post-68463-0-02570000-1340570212_thumb.j

post-68463-0-23697400-1340570220_thumb.j

post-68463-0-88647200-1341145789_thumb.j

post-68463-0-28167000-1341145798_thumb.j

Editováno: , autor: Us@k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...