Přejít na obsah

CB


MAUpick

Doporučené příspěvky

Ahojte.

Zrejme sa tu najde par CBčkarov. Taktiez patrim medzi nich no stale sa mi ju nedari nejak rozumne umiestnit v interieri.

Pri lavom kolene by zavadzala, pod kastlik spolujazdca tak tam tiez zavadzia, pod (nad) radio moc nevlezie, kedze antenny konektor vzadu brani zasunutiu uplne dozadu. Tak potom trci moc.

A taktiez antenny kabel by v tom pripade bolo nutne viest cez pristrojovku.

Zatial ju mam volne medzi prednymi sedadlami, ale tam sa velmi rada pohybuje smerom dozadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho, co je to za staničku. Pokud se ti z toho důvodu, co píšeš, nevleze do asi ideální pozice u rádia, tak náhradní - schránka vlevo pod volantem - malá stanička se tam vejde přesně a když upravíš dvířka, tak ji tam můžeš i zavřít a neláká zloděje. V Passatu jsem ji měl pod volantem (byla tam díra myslím na dokumentaci k autu - stanička tam pasovala přesně) a tam nebyla taky vůbec vidět pro zloděje... Teď u nové Fabie řeším kam s ní, vrtat se mi nechce a žádné umístění zatím není ideální...

Pak také existují ještě staničky s externím displejem a reproduktorem, ta se dá schovat kamkoliv a vytáhnout jen displej, ale chápu, že chceš vyřešit umístění stávající...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...