Přejít na obsah

yeti bluetooth spojeni


picak

Doporučené příspěvky

já mám docela problém, volám a nic se neozývá ... někdo mi volá, zvednu to a zase nic ... ale snad to bude telefonem /Nokia C7/ ... bluetooth mam pořád zapnuté, tudíž se automaticky po otočení klíčkem připojí ... ale toť vše ... někdy po odpojení a znovu připojení funguje bez problémů. Zkusím ještě druhý telefon a uvidíme ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

vyzkoušeno se 4 telefony a fungovaly jen ty, které byly napsány coby podporované (http://www.skoda-auto.cz/cze/service/documentation/device/Pages/device.aspx). Nepodporovaný se sice spojí, autorizuje, ale nefunguje - ani coby přehrávač hudby :-( šlo konkrétně o LG P500 a Samsung S8500. Vyzkoušené a funkční jsem měl Nokia 6303, Nokia E66, E51...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas ,zařízení jako takové super. Hlasové ovládání funguje tak blbě,že už to radši nezkouším,ale ono to není naštěstí potřeba,na Boleru přes MDI konektor mám velkou obrazovku,kde se číslo lehce najde (I phone)

Jo ,kdyby jsi se chtěl zasmát a pobavit,tak to hlasové ovládání je to pravé na tenhle účel.

Editováno: , autor: Sranki
prosim, necituj predchadzajuci prispevok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dle mé zkušenosti s HF - vše funguje jak má.

Menší problém nastal a to už 2x. Ovládání telefonu se prostě vytratilo z radia i z MaxiDotu, posledně nešel ani tempomat.

Oprava je docela jednoduchá - vyjmout na pár minut pjistku č. 7 (5A) z pojistkovky v boku palubovky, (na samolepce není označená - hledat tedy v návodu).

Pak vše opět naskočilo, jedinou souvislost co jsem vypozoroval, že se to stalo po výměně kol za zimáky.

YETI 2.0 TDI 125 kW Experience 4x4 ; spotřeba 6,8l; stav cca 23000km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Měl jsem starou Nokii 6021 a zdálo se mi, že komunikuje s handsfree lépe než nový Samsung Galaxy. Zvonění se ozvalo hned (Galaxy chvíli zvoní sám a teprve po 1-2 vteřinách zazvoní z rádia), když mám vyplé zvonění, tak u Nokie nezvonilo ani rádio, kdežto u Galaxy ano, zkrátka jako by HF byl uzpůsobený spíš pro starší telefony. Auto je z r.2010.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Mám telefon Xiaomi spárování proběhne, ale hudba mi z telefonu nejde přehrávat. Telefonování ok i když mi to nenacte telefonní seznam. V telefonu v nastavení bluetooth vidím jen spojení s náhlavní soupravou, ale není tam spojení s médii. Kde může být problém? V rádiu nastaveno Phone On , Phone média On. Rádio Swing rv2010.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...