Přejít na obsah

Climatic vs Climatronic


Hany

Doporučené příspěvky

jak jsi psal, že je k tomu potřeba kus kabelovýho svazku..

to znamená že se tam nějakej kus jen vymění a nebo se to musí uštípat a nějak hrubě napojit?

část přepinuješ a část musíš napojit do svorek, prostě jako u OI, když se to dělá kvalitně, tak jebačka na 3h jen s elektrikou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcem sa opytat.Ja mam climatic.Mne to staci len by som chcel vymenit radio za navigaciu original.Je to mozne len tak ,alebo treba menit cely ten plast okolo?

Pokud máš rádio origo ze Škodovky je ten plast okolo myslím stený.On není nijak drahý já jsem ho kupoval ve Škoda-servisu a byl za cca 500,-CZK.Stav se ve svém nejbližším škodováckým servisu a oni ti to řeknou z ETKY přesně a i u nich ho bez problémů koupíš pokud bude třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď jedna taková netradiční otázka..

mám jeden zásadní problém.. nelíbí se mi panel climaticu...

a chtěl bych si do auta dát panel z climatronicu... lze tímto panelem bezproblémů ovládat climatic? jak je to se zapojením? a dala by se u toho zprovoznit funkce auto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ne, nelze! každé topení funguje jinak

Climatic i climatronic mají jen jeden ventilátor topení ;)

pokud myslíš na chladiči, tak od konce MR08 už se dává jen jeden velký větrák

u některých motorizací je pravda, že se dával jen jeden a někdy dva, záleží kam bylo auto určeno - země atd

Editováno: , autor: rolbař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
Hojte. několik lidí se tu několikrát ptalo a nedostalo odpověď. Tak to zkusím zase. Na kolik by vyšla komplet přestavba climaticu na climatronic? Zajímá mě pouze orientační suma. Ne kde co a za kolik a tak. Díky

Co odhad do nějakých 20.000, podle toho, jak se ti podaří poshánět věci. A necituj bezprostředně předchozí příspěvky, ju ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...