Přejít na obsah

Reklamace vozu pro vady laku na střeše


axedawe

Doporučené příspěvky

To je právě to, každý zákazník má nárok na to si vyžádat nadřízeného svého zaměstnance v případě reklamace, stížností apod, takže taky nevídím důvod proč mi nedala kontakt na své nadřízené??

To Mverick : Takže chceš mi říct že mě ta paní Mrázková může poslat do p... přes email a já nemám šanci se dovolat vyšších míst,protože to ututlá a dál se to nesmí dostat??To nemyslíš vážně.Ona mohla aspon napsat že na posílání kontaktů nadřízených nemá kompetenci.Přesto tam chybí,můžete se obrátit na toho a toho...

Editováno: , autor: axedawe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze reklamaci mas resit pouze a jen s tim, kdo ti auto prodal, tedy s dealerem - to je tvuj partner pro reklamace.

A tam muzes stoupat od servisniho/reklamacniho technika pres vedouciho servisu az k vedeni salonu.

Skoda linka je defacto jen informacni a podpurny prostredek pro komunikaci s koncovymi zakazniky.

Ale to nema cenu dal resit, hlavne dej foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře beru že to mám řešit s dealerem,to jsem taky udělal a na tuto věc se dealer rozhodl že si pozvou technika z ml.Boleslavi a věc převezme,to sami řekli,tak se to teď snad týká automobilky ne?Řekl mi technik z M.B. pokud s ním nesouhlasím at si podám stížnost na email škodovky a to vše dělám.Sami mi tvrdili kde se mám obracet a ta paní pokud se s ní nedohodnu tak by mě mohla přesměrovat na své nadřízené a ne hodit to pod stůl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,

zaujal mě jeden detail... Máš ty fleky jenom na střeše nebo na celém "vrchním" povrchu auta, tedy i na kapotě? Pokud jě máš jenom na střeše, tak mi tam něco neštimuje. Nechce se mi věřit, že mšice serou jenom na střechu a nad kapotou si dají pozor. :-) Statisticky je to dost nepravděpodbné. Spíš bych věřil na technickou vadu.

A ještě jedna rada. Nic nevyřizuj jenom mailem, nebo telefonem. Vždy se vyplatí doporučený dopis. A vždy chtěj od prodejce/výrobce protokol, na kterém je datum, podpis odpovědné osoby, popis problému, závěr... Platí jen to co je černé na bílém a má razítko a podpis.

D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem říkal, s fotem se určo rád podělím, snad to bude dobře vidět a uděláte si názor sami.

Je bych chtěl podotknout, že pokud bych udělal něco podobného v práci já tak mně bez milosti čeká výstup následující měsíc.

Tvořím z válcovaných nerezových plechů různé tvarovky apod. plech se u nás zvučí vše je ok a zboží odejde. Za 14 dnů se to vrátí zpět že si to zvučili taky a že je pod povrchem miniaturní bublinka, myslíš že se to vybrušuje bruskou a vaří argonem?Kdepak,žádné výmluvy a projednávání se zákazníkem, okamžitě se tvoří nový kus a ten má přednost před objednávkami. A co s tím starým kusem za 160000,-?leží tam pak půl roku až se pak rozpálí na části.

Takové jednání u nás neexistuje ikdyž je to děs.

Nevím,možná máš v něčem pravdu,ale to těžko soudit.

ty ten foťák vyrábíš? nebo ti ještě nevyvolali film? čeká se tu jenom na tohle ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Davdav : Fleky jsou pouze na střeše, začíná i křídlo 5 dveří, kapota a zbytek částí nedotčena.A ohledně toho že je to jen střecha,mi bylo zděleno že jsem parkoval pouze na místě kde spad byl nad střechou.

To Frogy : No chodím i do práce,tak není čas vyvolat film :smich: jo a dnes mi ze škodovky napsali že to uzavřeli, ať je s touto věcí nekontaktuju :feve:

Jak bude čas počasí bez deště tak to blejsknu a dám to sem ;)

Editováno: , autor: axedawe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás všechny, tak se mi něco podařilo nafotit, ale jde to fakt blbě zabrat proti slunci,

tak mi případně nevyčítejte snímky, když vám nebudou stačit.

Dobrou hodinu jsem to fotil a jsem spocenej jak kůn z toho slunka :feve:

Jen podotýkám, auto jsem umyl, vysušil jelenicí a naleštil a skvrny které vidíte jsou pod krycím lakem.

Lak na povrchu je naprosto hlaďounký. Kdo neuvěří, bohužel nemohu být více nápomocen.

Těch teček jsou po střeše stovky....

post-67262-0-53507300-1311947344_thumb.j

post-67262-0-69815300-1311947369_thumb.j

post-67262-0-85916200-1311947393_thumb.j

post-67262-0-62595000-1311947418_thumb.j

post-67262-0-42166100-1311947446_thumb.j

post-67262-0-89198700-1311947473_thumb.j

post-67262-0-68693600-1311947500_thumb.j

Editováno: , autor: axedawe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás všechny, tak se mi něco podařilo nafotit, ale jde to fakt blbě zabrat proti slunci,

tak mi případně nevyčítejte snímky, když vám nebudou stačit.

Těch teček jsou po střeše stovky....

Sice to jde fakt blbě vidět, ale je to asi fakt pod lakem (v laku), čili výrobní vada. Červená corrida nemá krycí lak. Aspoň teda nemetalické barvy nemívaly...

Pokus se to zdárně dotáhnout do konce, ať si ten gigant nemyslí, že si se zákazníkem může vytírat prdel.. Zkus ty media, snad to vyjde! Doporučuju navštívit odborníky v autolakovně, ať na to mrknou!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chapu, ze se to foti opravdu blbe, ale ja z tech fotek nejsem schopen urcit prakticky nic, a uz vubec ne, jestli je to pod bezbarvym lakem nebo ne.

Moje doporuceni - nechat ODBORNE prelestit v profi centru (napr. Sonax centrum) a pak by se videlo. Lak to v zadnym pripade neposkodi, naopak mu to prospeje.

froggy: cervena Corrida je vyjimka, vzdycky mela svrchni bezbarvej lak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

ze Škodovky jsem dostal tento email,očividně už to semnou řešit nechcou...

Vážený pane xxxxxx,

je nám líto, že nesouhlasíte s našim vyjádřením, avšak logický důvod odmítnutí Vaší reklamace jsme Vám podali a bez zjištění

nových skutečností toto stanovisko nebude jiné. A důvodem, proč se poškození projevuje jen na určitých částech vozu může být

například místo parkování atd. Tímto uzavíráme Váš podnět a už nás v této věci prosím nekontaktujte.

S pozdravem

Radka Mrázková | PST - Péče o zákazníka - Customer Care - Kundenbetreuung

ŠKODA AUTO a.s. | V. Klementa 869 | 293 60 Mladá Boleslav | Czech Republic

tel: | fax: +420 326 8 161 11/+420 326 8 162 21

sks.service@skoda-auto.cz| www.skoda-auto.cz | www.skoda-auto.com

Přátelé, chtěl bych vás touto formou poprosit o radu a to jakoukoliv, co bych měl do Škodovky napsat aby to vyjádřilo mé zklamání vůči této věci a aby znovu přeskoumali tuto reklamaci,

jelikož mi opravdu věřte,že tato reklamace mi byla zamítnuta opravdu neprávem :feve:

už opravdu nevím co dál a soudit se nechci.Přeci jen to není má vina a kdyby byla tak tam ani nepíšu a starám se sám. Škodovka nechce přiznat že to tak je.

Díky za jakoukoliv radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, nic jiného nepomůže než mít v ruce znalecký posudek a pak jim pohrozit žalobou! V případě, že nebudou ochotni ani po oznámení znaleckého posudku, holt budeš muset na své triko jít do soudního sporu! Vše záleží na tom, co napíše znalec! Bojovat se musí i když je to někdy hodně náročné!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraď se s lakýrníkem, jestli máš pravdu. Pokud ti to posvětí, neboj se požádat o znalecký posudek. Neměl jsi odmítnout to přeleštění. Buď by se problém vyřešil, nebo by museli uznat chybu. Je to tvoje vina, že jsi nepřitoupil na jejich snahu napravit vadu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, pokoušel jsem se hledat znalce v oboru lakýrnictví, ale poblíž opavy či ostravy jsem nic nenašel?Přeci nepovezu auto do Prahy???

Jsem si jist že to není má vina,auto stojí většinou v garáži a když vyjedu a někde stojím tak bych si všiml na to něco spadlo ale to by nebylo jen na střeše ale všude :feve:

kurec sere mně to fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příteli okřídleného šípu,

pro: axedave. Já jsem řešil s MB popraskané zadní kotouče v oblasti děr pro šrouby. Jak myslíš, že to dopadlo? Dělají to i nové. Jo a také se mnou nekomunikují. Máš dvě možnosti. Hodíš to za hlavu, nebo kontaktovat soudního znalce v oboru pokud, možno takového, který měj již tu čest s MB. Ale i tak je to na dlouhé lokte a bude to stát ne malé peníze a doufat. Nedej Bože, že se také může zjistit, že ta střecha byla přelakována a to nedokážeš, že se tato událost nestala Tobě. Plně s Tebou soucítím. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vizuálně to vypadá, že někdo odfláknul práci při přípravě střechy na lak - střecha je samostatný výlisek, ke skeletu se vaří, takže může klidně být z jiné šarže plechu než zbytek auta a mohla mít na sobě jinou nečistotu (zbytky maziva po válcování plechu nebo po lisování dílu) a odmašťovací/čisticí lázeň v lakovně to nemusela všecko odstranit. Nechej si zpracovat znalecký posudek na lak na střeše a na zbytku auta - pokud bude ve tvůj prospěch, to znamená jasně oznámí že tečky na střešním laku jsou POD LAKEM, bude to pro ŠA dostatečně pádným argumentem pro řešení reklamace například přelakováním střechy. Celé auto asi nepřelakují, ale určitě s Tebou budou jednat jinak než doposud i bez případného vyhrožování soudním sporem. Každopádně - podle zákona na ochranu spotřebitele v případě uznání reklamace i třeba bez rozsudku soudu (ve prospěch zákazníka) je výrobce/prodejce povinen zákazníkovi proplatit všecky přiměřené náklady, které na vyřízení reklamace vynaložil - tedy i na znalecký posudek, včetně například cesty k příslušnému znalci, pokud tento znalec nesídlí v bezprostřední blízkosti bydliště reklamujícího zákazníka! Takže i kdyby znalec nebyl dostupný blíž než přes půl republiky, vykalkuluj si ujeté kilometry na cestě k němu i od něj a čas strávený prohlídkou a zkoumáním vozu nutnými pro vypracování posudku - všecko lze přepočítat na peníze a pokud nebudou výdaje viditelně nesmyslně nadsazené, budou Ti muset všecko do halíře proplatit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak zbývají dvě možnosti - hodit na to bobek a jezdit dál s autem, který má "vadu na kráse", nebo objednat soudního znalce. Jak jsem psal, pokud si dodatečné náklady spočítáš a rozumně vyčíslíš, je to vše v případě kladného posudku včetně ceny za posudek (znalec vystavuje fakturu) vymahatelné - v rámci plnění reklamačního řádu a zákonů na ochranu spotřebitele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezis, to je hysterie. :feve:

Nechapu, proc Axedawe porad pise hystericky maily a jeste se nepokusil to (profesionalne) rozlestit - konec koncu to mel udelat hned, jak mu to v servisu nabizeli.

Pokud je to (jak rika SA) bordel ze spadu, rozlestenim to zmizi, lak se krasne zregeneruje, nakonzervuje a bude klid.

A pokud ne, ma prakticky jistotu znaleckeho posudku v jeho prospech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...