Přejít na obsah

Pozdrav


MikeTTT

Doporučené příspěvky

vždyť je hezké mít takového koníčka .o) i kdyby měl tu šlápotu mít i vytetovanou .o))

...jinak s tou maskou ... myslela jsem něco jako sou znáčky RS viz. Znak RS Škoda .. sice vůbec netušim, jak to tam drží a jestli je to vyrobitelné, ale dopředu to decetní a myslím, že i pěkné, bude (ve verzi šlápoty samozřejmě) .o) akorát cenově to bude asi trochu jinde, než samolepky :mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na autě ještě nalepený samolepky z prvního srazu Yeti. Jeden z hlavních důvodů je ten, že na nich je adresa sem na škoda-forum. Tak mě napadlo, jestli by i do poznávací nálepky nešlo nějak propašovat tuto adresu a udělat tak něco pro přilákání dalších členů fora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož každý není nadšenec jako my, tak co uděláme? Ostatním ukážeme cestu sem na forum a jak zde budou, tak už je jen krůček k tomu, aby se náležitě nakazili.

Mám v autě menší svazek papírků s následujícím textem a sem tam rozdávám za stěrač následující text:

Tulák - červený Yeti 1.4TSI

a Pavel - Artigas Vás zvou na návštěvu:

www.forum.skodahome.cz

V sekci Yeti najdete informace z prvního srazu

a spoustu povídání o tomto autě

e-mail: Tulak1.4TSI@seznam.cz

Editováno: , autor: Artigas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když jsem to slíbil, něco jsem v rychlosti skicnul, neboť jakožto pionýr a svazák držím slovo. Je to v designu, který používá Škoda na model Champion, takže by to mělo být v jednotné linii, myslím, že to je tak správné. První řádek (tj ty šlápoty) jsou realizovatelné z vyřezávané fólie (jednobarevně), což je nejlevnější řešení. Druhý řádek je již nutné tisknout jako samolepky na PVC s UV laminem, což je dražší (zde bych si ještě ve finále, pokud si toto řešení vyberete, pohrál s barvama a zkrátka samolepku vymazlil.

Pohleďte, přemýšlejte, připomínkujte :)

post-66037-0-13998300-1312309122_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...