Přejít na obsah

Pozdrav


MikeTTT

Doporučené příspěvky

Na zadek pravá dolní a na předek pravá horní a na jednu nálepku bych dal ještě přezdívku. To mě teď napadlo smile.gif Co vy na to.? Tygříku máme stejný styl pro krásu. post-23-1156182784.gif

Možná bych to hodil do nádechu ledově modré barvy, přeci Yeti je sněžný muž. A teď ještě dát nebo nedát obrázek, nebo nechat jen nápisy?

Editováno: , autor: MikeTTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volím , pokud mohu vlevo dole I love Yeti ..... a dle mě bych to rád viděl v bílé, neboť mám červenou ;)

Ahojte, já to vidím křížem: pravá horní, levá dolní. S barevnou úpravou -a mutací - taky souhlasím. I já mám červené yetisko. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byli byste všichni ochotní jít do toho levého spodního s "I"? Kdo je proti, ať napíše. Supermaster by to ještě esteticky doladil.:palec2: Psát do každé nálepky přezdívky, je jako vyrábět jednotlivé originály. To by se Supermasterovi prodražilo... U triček to funguje jinak. Takže, kdo je proti návrhu s "I", ať napíše. Hauk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paci sa mi pravy dolny. Ma to zrejme najblizsie k skodovackemu "yeti" fontu (ak to nie je ten isty - bolo by fajn, ak by to tak bolo). Takisto sa mi viac paci aj sirsi font pre adresu fora. Co sa tyka toho I, myslim, ze tam nie je nutne - ak niekto ma nalepene srdiecko s napisom Yeti v skodovackom "yeti" fonte, je jasne, ze je Yeti pozitiv aj bez toho I (ja) :-) Mimochodom, a co ked je aj ostatna posadka v aute Yeti pozitiv? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) tak to je dobrý...já dycky litovala,že sem se jako chlap nenarodila :D proto sem chodila na karate, hrála si s autíčkama, podpalovala pole a teď piju plzeň :):D

jinak jsem pro ty napravo :)

Tak Tys chodila, chlape, do karate? To jsi můj člověk. (Toho si važ, jeden můj kamarád na dotaz kolik tam bylo lidí, vždy odpovídá: 4 lidi a 2 ženské. :smich: ) A jaký pásek máš?;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...