Přejít na obsah

Pozdrav


MikeTTT

Doporučené příspěvky

Dopadlo to přesně tak, jak to na diskusích na internetu bývá :) dovolím si to shrnout a vyresit nektere za vas :)

- slapota nahore vpravo: bude cerna/bila, tj varianta pro svetla a tmava auta. Nejsem utlocitny, ale modrou, jak tady zaznela, si na hnede nebo cervene barve nejak neumim predstavit. Cerna/bila je elegantni, majitel nebude vypadat jak od cirkusu Velikost 6-7cm na vysku myslim staci (nebo chcete někdo na aute vetsi?). Obrys neni mozny, resp. ano, ale nebude drzet, kor na predni masce.

- napis vpravo dole (bez "I"): vylepsim, barvu jeste zvazim, v kazdem pripade bude bily obrys, takze samolepka bude videt na jakemkoli aute. Ty "zkracene" navrhy mi nevadi, ale nelibi se mi (sorry). Barva bude jedna - resp. bude-li vice zajemcu, tak i dve. Zde se mi (v tuto chvili) libi moznost ze by to vypadalo modre-ledove, holt snezny muz. Jeste uvidim. Sirka samolepky 7-8cm, osobne bych vetsi na auto nedal, videl bych tu samolepku na zadnim skle. Je to oznaceni pro ty, kteri vedi - nikoli reklama na autosalon nebo vyrobce :)

Pokud zajemci nebudou, zlobit se nebudu, usetri to muj cas :) A mozna by stacila jen ta samotna slapota - ostatne, vyjde to i levneji... co myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky souhlasím. Jsou chvíle, kdy by se demokraté měli popravovat :) Zde je potřeba osvícenský absolutismus.

Ač je Yeti sněžný muž, tak prosím volte barvu takovou, ať to neni jak někde na pouti. šedivá je sice nudná, ale hodí se ke všemu, ne? Nicméně nemám grafický střevo, takže mě klidně ignorujte, stejně koupím, co bude. :p

A co se týče pozdravu - praktikuji prosté, ale divoké mávání rukou ze strany na stranu. Nějakou samolepku na masce stejně nikdo neuvidí z dálky, blinkry mi přijdou docela nebezpečné. Takže já si dám pěknou malou samolepku dozadu a bude dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No po přečtení vašich odstavců, jsem teda nakonec usoudil, že dozadu nálepku jo, ale na předek ne. Jen teda mě zajímá jestli bude návrh barvy ledově modrý ten uvítám. Mám šedé auto a na černém skle pěkně vynikne. Jinak pozdrav asi jen mávání rukou jak na prvního máje. smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopadlo to přesně tak, jak to na diskusích na internetu bývá :) dovolím si to shrnout a vyresit nektere za vas :)

- slapota nahore vpravo: bude cerna/bila, tj varianta pro svetla a tmava auta. Nejsem utlocitny, ale modrou, jak tady zaznela, si na hnede nebo cervene barve nejak neumim predstavit. Cerna/bila je elegantni, majitel nebude vypadat jak od cirkusu Velikost 6-7cm na vysku myslim staci (nebo chcete někdo na aute vetsi?). Obrys neni mozny, resp. ano, ale nebude drzet, kor na predni masce.

- napis vpravo dole (bez "I"): vylepsim, barvu jeste zvazim, v kazdem pripade bude bily obrys, takze samolepka bude videt na jakemkoli aute. Ty "zkracene" navrhy mi nevadi, ale nelibi se mi (sorry). Barva bude jedna - resp. bude-li vice zajemcu, tak i dve. Zde se mi (v tuto chvili) libi moznost ze by to vypadalo modre-ledove, holt snezny muz. Jeste uvidim. Sirka samolepky 7-8cm, osobne bych vetsi na auto nedal, videl bych tu samolepku na zadnim skle. Je to oznaceni pro ty, kteri vedi - nikoli reklama na autosalon nebo vyrobce :)

Pokud zajemci nebudou, zlobit se nebudu, usetri to muj cas :) A mozna by stacila jen ta samotna slapota - ostatne, vyjde to i levneji... co myslite?

:palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artigas: vždyť si neměl negativní ohlas na tu zadní samolepku, kde je i adresa fora ... je fakt, že tam je zmínka o dceři, ale brala jsem to jako pozitivum ...

Angelito, mám na obou bočních sklech samolepky z prvního srazu yeti, kde je i adresa na škodahome. Pokud si něco podobného dám na přední a nebo zadní sklo, stejně to za jízdy nikdo nepřečte a u stojícího auta je to v podstatě jedno, kde to je.

Já chtěl něco v přední části, aby protijedoucí řidič Yetiho poznal, že patřím do nějakého spolku bláznů. Nálepka v zadní části je mi na nic a nebo se zeptám takto: kolik Yetíků se ti už podařilo předjet aby si dotyčný pak přečetl že ho předjel někdo ze škodohome. Já ještě asi ani jednoho a nehodlám někoho nahánět, abych ho předjel a pak před ním zabrzdil aby si přečetl co jsem za blázna.

Takže asi zůstanu u toho majáčku………….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artigas: na té přední však se můžeme dohodnout, názory se tu dost lišily... tahle záležitost je stále otevřena :)

myslím,že jsme vybrali šlapotu - to jsem tu viděla nejvíc. Teď se ještě shodnout na umístění ... a ozkoušet to,jestli to půjde i vidět. Ještě uvidíme,s jak ledovou šlápotou se pochlubí supermaster :)

samozřejmě jsem se tu snažila proklamovat cokoli jiného,než čelní sklo :),ale když se tak podívám zpětně, to sklo tu asi padlo častěji (pokud se pletu,tak se omlouvám,píšu z postele z mobilu a to se složitě prochází stránky :))... tak co třeba horní roh u řidiče? Pokud to bude na skle, bude stačit jedna barva...a ta zmrzlá by mohla být fajn .o)

co vy na to?

Editováno: , autor: anqelito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nebo si můžeme ukopnout pravé zrcátko a bude ... mě už to zdravení nebaví, když jsem Yetiho koupil bylo jich o dost míň tak to bylo fajn, ale teď už je jich spousta a ztácí to význam .... služebáky a dokonce i policajti :(

Editováno: , autor: raca01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

...tak koukám, že většinu diskuse jsem nějak prospal :huh: :-)

za sebe - hodně se mi líbí čistá tlapka - koneckonců i ten obrys.... šedá/stříbná na barevná auta a černá/bílá na stříbrné a béžové vozy.. očividně tu zatím nejsme tuneři, kteří by museli mít na anténě liščí ohon (nebo yetiho ucho třeba).

ještě k samotným samolepkám a jejich kvalitám - ty dobré samolepky opravdu vydrží hodně, opravdu mohou vypadat hezky (a věřím, že je superman udělá hezky) a opravdu mohou být i na zrcátkách ;)

no a jak se tu na začátku řešil samotný yeti jako sněžný muž, tak kdyby byl zájem, můžu nějak pořádně nafotit toho svého...kterého jsem si v listopadu koupil v salónu, protože jsem se už nemohl dočkat... (zde na cestě na hory)

...a nezapomněl bych na to, že původní účel rozlišení vozu bylo, abychom se byli schopni poznat zepředu pro účely pozdravu....

post-59422-0-56859000-1313754951_thumb.j

Editováno: , autor: Azurit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Bohužel jsme se tu nedomluvili, padlo pár návrhů, ale každý má svoji hlavu. Tak to zůstává jen u toho zdravení blikáním nebo máváním. Jinak nálepky budou, ale clubový. Podívej se na http://forum.skodahome.cz/topic/113929-bla-bla%E2%80%A6/page__st__75 jinak žádný nálepky v dohlednu nejsou. To by jsme se tu museli domluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...