Přejít na obsah

Pozdrav


MikeTTT

Doporučené příspěvky

Návrh šlápoty není vlastně vymyšlený, vždyť já jej zkopíroval z nějakých oficiálních stránek škody, zvětšil, vytiskl, vystřihl, obkreslil na plast, vystřihl, obrousil a nalepil na auto… Nějaká reklamní agentura to samé udělá za zlomek času, co jsem to dělal já a udělá to stokrát lépe.

Editováno: , autor: Artigas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ještě zbývá vymyslet co na tu stopu (tlapu) za obrázek nebo logo. Viděl bych to asi tak, že jeden člověk to nechá vyrobit a na srazu to rozprodá. Aby si to každý dělal sám, to se mi nezdá, v každé reklamce můžou udělat jiný odstín a velikost a bude to jiné. Všechny stopy (tlapy) by měly být stejné po velikostní stránce i barevné atd. Dneska jedu za Krnov tak jsem zvědavej, kdo mě pozdraví. smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artigasi, vzpomeň si, co dělaly šlápoty, když se motor a od něj kapota zahřály. Odlepovaly se. Nálepka je asi nejlepší řešení, nic jiného mě nenapadá. Stříbrný rámeček taky moc vidět není. Nálepka vpředu a vzadu. Vzadu může být na víku kufru. Vpředu je to horší. Přední maska to teď v létě dostává hodně od much, stejně jako čelní sklo, ale za sklem by mohla být vidět.:kol-139:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inu, to je odvážné řešení, ale proč ne :)

Takhle - trošku se zabývám designem (vlastně na to mám firmu), takže není problém udělat pro členy komunity návrh a realizaci nějakého poznávacího znaku. Jen letmo přemýšlím co by to mělo být a napadají mne dvě možnosti: buď něco co pozná každý a je zde jasná příslušnost k jménu auta - tj šlápota Yetiho anebo to může naopak být nějaký znak, který na první pohled nebude jasně říkat o co jde, ale my znalí věci už budeme vědět - hele, kámoš - a může to být třeba křížek, kolečko, prostě cokoli.

K vlastní realizaci: nejlepší to vidím udělat ze spec. samolepících fólií na auta - doporučuju zvolit trvanlivé, tzv. pětileté. Vydrží. Zvolí se jen vhodné barvy (světlá pro tmavé vozy a tmavá pro světlé), které budou vždy stejné, abychom drželi nějakou jednotnou grafiku (říká se tomu corporate identity :)) Dělám pro pejskaře (neboť jsem též jeden z nich :)) samolepky na auta, ty jsou ale řešené jinak a dávají se dozadu na sklo, či lak, pro ilustraci můžete nakouknout samolepky na auta

No a teď jak to udělat v praxi. Napadá mne toto:

1) dohodněte se, zda budete chtít nějaké jednotné logo (např šlápoty Yetiho) nebo nějaký specifický znak. Bude řešen v jedné barvě (světlé nebo tmavé), barvu specifikuji dle vzorníku, takže bude úplně přesná ať ji bude vyřezávat (tu samolepku z fólie) někdo v Praze nebo v Brně. Udělám návrh a dám sem ke schválení (nehoňte mne ale :))

2) vyřežu a vyrobím první várku samolepek, přesně dle počtu zájemců, stanoví se datum a do toho se lidičky nahlásí. Pokud to chce někdo zorganizovat a mne jen dát počty, budu jen rád. Nechci toho dělat moc do zásoby. Návrh udělám samozřejmě gratis, ale samolepky musím platit, takže bude potřeba uhradit materiál a práci mého dodavatele. Předpokládám, že to pro jednu samolepu bude několik desetikorun, záleží na celkovém počtu a velikosti, cenu bych dal až bude jasný alespoň předběžný počet a hlavně grafika (k tomu poštovné). Zájemci zašlou peníze a pak to rozešlu na jejich adresy, případně tohle může také někdo zajistit :)

3) dotisky pro nové zájemce buď zajistím já nebo někdo jiný, případně si to zařídí každý nový zájemce sám (jak jsen psal, nechci dělat zásobu, ale může to vzít někdo na sebe). Dělá se to tak, že připravím profi data samolepek a ta se dají ke stažení zájemcům. Bude tam specifikace barevnosti fólie, velikost samolepky atd, to není problém, dělám celé grafické manuály :)

Takže popřemýšlejte... Mám teď frmol, ale občas sem nakouknu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to viděl na tu šlápotu s nějakým nápisem popř. obrázkem. Jedna šlápota na zadek a druhá na předek. Nálepky by se rozdávaly (každý si ji zaplatí) na srazech, aspoň budem vidět jak vypadá majitel. Akorát mě nenapadá jaký desing. Na předek malou na sklo, pod světla já nemůžu mám tam ostřikovače a jak psal Tigrik špatně se dostává hmyz. Nálepka by dostala zabrat.

Editováno: , autor: MikeTTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supermaster super. :palec2: Mám sestřenku, která taky dělá v oboru. Navrhla a vyrobila trička na sraz. :) Co se týká podoby loga, napadá mě pár věcí: 1)šlápota, jak tu bylo řečeno, 2)obrys auta z fotky (moc se mi líbí ten z trička) - pak třeba zepředu na předek a zezadu na zadek, vrtulníkáři mají třeba na zadku auta obrys Mi- 24, 3)šlápota s nápisem Yeti (dělat pro každého jiný nápis do šlápoty se nevyplatí), 4)šlápota s obrysem auta, 5)nebyl by špatný ani pouze nápis "Yeti" nebo "Škoda Yeti", designově by se to doladilo. Nejsem přítelem "řvavých" a extravagantních řešení, vyznávám řecký ideál krásy harmonie částí vytváří harmonii celku. Decentně, ale zřetelně. Nechci si auto polepit nálepkami, jak cirkusák. :D Jinak si to klidně vezmu na triko. Až by byl návrh hotový a schválený, každý zájemce by tady napsal do určitého termínu, že logo chce, pro kontrolu by se vyrobila tabulka, kterou by každý zkontroloval, zda jsem někoho nevynechal a natiskl by se daný počet + něco navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslete taky na to, že jednou auto prodáte. Samolepka vždy nechá nějakou tu stopu na laku, proto se přimlouvám za decentnost a nebo na sklo. Zvlášť červená barva je choulostivá... že Artigasi a Heki?;) Supermaster se nabídl, že vytvoří návrh. Já si vezmu na starost počty a distribuci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymyslete něco co se nebude muset měnit z důvodu, že návrh není ono, že temu něco chybí atd. Chce to nějakou finální podobu, která vydrží nějaký ten rok a každýmu se bude líbit.

Teď mě napadl takový návrh. Tlapa nebo stopa (každý temu říká jinak), do toho hlavu Yetiho a pod to nápis ŠKODA YETI CLUB . Barva lehce namodralá a nápis černý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...