Přejít na obsah

Pozdrav


MikeTTT

Doporučené příspěvky

Ahoj, všem. Nedá mi to nereagovat, když se rozhoduje o tak důležité věci :) Pokud bych měl vybrat z navržených znaku tak levý horní. Vysvětlím. Nápis Yeti na autě již mám (jako každý) a tak si říkám, že další nepotřebuji ;) No a pokud by měl být znak o něco komplikovanější tak něco jako praví dolní.

A protože jsem spíše pro jednodušší, tak jsem si dovolil upravit pravý dolní návrh (supermaster doufám promine) a trochu jsem to zjednodušil (v rychlosti v malování). Co vy na to?

znak2.bmp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, všem. Nedá mi to nereagovat, když se rozhoduje o tak důležité věci :) Pokud bych měl vybrat z navržených znaku tak levý horní. Vysvětlím. Nápis Yeti na autě již mám (jako každý) a tak si říkám, že další nepotřebuji ;) No a pokud by měl být znak o něco komplikovanější tak něco jako praví dolní.

A protože jsem spíše pro jednodušší, tak jsem si dovolil upravit pravý dolní návrh (supermaster doufám promine) a trochu jsem to zjednodušil (v rychlosti v malování). Co vy na to?

znak2.bmp

Aby rozhodování nebylo tak jednoduché, co do návrhu výše uvedeného doplnit před srdíčko to obligátní " I " a udělat z toho samolepku, která by se lepila na zadní dveře před nápis YETI ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mike: oba pravé,ten spodní kvůli stylu písma...pokud bude,jak praví chodec, levý spodní se stylem písma pravého spodního,tak klidně ten levý...to jest ten pravý spodní s I... nezamotala sem se trochu sakra...?...

a vůbec...kde vězí Artigas :)

Nezamotala, pochopil jsem, taky bych to tak zamýšlel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, vezneme kus ocelového plechu o rozměrech 10x5 cm, vyřežem flexou tlapu, stopu a bůh ví co. Nějakou barvou upravíme desing a pak nastřelovačkou přišpedlíme na přední masku, nejlépe dvoustovkou hřebíkem s pořádnou hlavičkou ať nám drží. _icon_smich.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...