Přejít na obsah

felicia 1.6MPI


Suhajka.R

Doporučené příspěvky

Ahojte vsetci

Zakladam novu temu nakolko som to tu velmi nenasiel

Riesim uz treti den problem s prehrievanim motora vo felde

Prosim vas o pomoc a rady ja som uz vycerpal csetky moje schopnosti takze obraciam sa k vam

Nastartujem auto necham ho na volnobehu bezat motor sa cca asi po 3 minutach prehreje a zapne ventilator a cca ide 10 az 15 sekund potom vypne a opet zapne 20 sekund az dokola to iste

akonahle vypnem motor voda mi zacne vriet

Ja chapem preco vo vnutry motora je v momente cca 100 stupnon a stopnem motor tak to zacne vriet

Za jazdy mi rucicka je vysie akoby malo byt a ale ten prilev vzduchu ho este dokaze schladit akonahle zastanem o par sekund uz zapina ventilator ked vypnem motor opat zacne vriet voda

No vcera sme vicistily cely system robilo to dalej, vymenily sme tesnenie pod valcovou hlavou na hlave sme vizualne volnym okom nevideli nic, no a dnes sme rozobrali aj vodnu pumpu ta je ako nova vsetky lopatky na mieste nepretaca sa na osi proste ok.

uz sme to skusali aj bez termostatu to iste

Do vody mi olej nejde a ani do oleja voda

Je to hlinikova hlava ze vraj tie nepraskaju

Prosim vas o pomoc poradte mi niekto co mam este urobit alebo cim to moze byt? ci je to tou hlavou ja uz fakt neviem Do vody mi vzduch nefuka uzaver na exp. nadrzke sme skusali proste vsetko

HHHHHHHHHHHEEEEEELLLLLLLLLLLLPPPPPPPPPPPPP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano vymenily sme ho za druhy sice nie novy ale splne funkcnej feldi taktiez 1.6MPI To iste Dnes sme vymenily hlavu valcov detto nepochodily sme uz ostava iba chladic fakt neviem prosim o rady a typy

Editováno: , autor: Malta
citace předchozího příspěvku. Citace smazána.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...