Přejít na obsah

Snimac G 38


palikx

Doporučené příspěvky

zdravim vas

mam tady jednu octu 1,8 t s automatem co prestala radit.teda zaradi 1 rychlost a jinou uz nepreradi.

diagnostika pise zadny signal od senzoru otacek prevodovky G38

uz to nekdo z vas videl ?teoreticky vim kde je ale nejsem si jisty.

jde to vymenit bez rozebrani prevodovky?

vypada ze nema odpojitelny konektor a kabelaz vede do svazku bez konektoru ale nemel jsem zatim moznost to moc zkoumat a zda se mi to jako nesmysl

nemam zadny poradny schema kde to vse hledat.

smazat chyba sice jde ale pote napise chybu 811 system neni pripraven na komunikaci nebo neco v tomto smyslu.ta uz smazat nejde.

po vypniti klicku a znovu zapnuti je tam opet chyba 297 senzor G38

prosim mate nekdo nejakou zkusenost?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc dekuju za pomoc

nakonec si majitel nasel nekde na anglickem webu informace o tomto senzoru is fotkami umisteni.

myslel jsem si ze problem bude tam nekde jelikoz jsem menil starter a prekazela kabelaz. nakonec pri dukladne kontrole byl nalezen vytazeny drat z konektoru.rozebrano zpajeno nasunuto zpet a uz to jede.

tady je odkaz kde je neco videt

http://www.google.co.uk/imgres?q=how+i+do+i+find+the+g38+speed+sensor+on+skoda&um=1&hl=en&qscrl=1&nord=1&rlz=1T4ADBR_enGB322GB326&biw=1280&bih=662&tbm=isch&tbnid=GzpbzuW2Y7jH-M:&imgrefurl=http://forums.vwvortex.com/showthread.php%253F4093390-Help-in-identifying-a-sensor-on-4-speed-auto&docid=ZVObz6yOtqDlsM&w=800&h=600&ei=PaM3TtzkF8nSsgal9qgb&zoom=0

Editováno: , autor: palikx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...