Jump to content

zkušenosti s eshopem nd-skoda-volkswagen.cz ?


eXt
 Share

Recommended Posts

V čem jsou lháři, zatím jsem tam objednával jen drobnosti. Zajímala by mě tvoje zkušenost, co v tom shopu nešlape. Jestli se vyhnout nakupování drachších a složitějších věcí. Chtěl jsem od nich koupit horní ramena přední nápravy.

Edited by Láďa82
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zdravim panove tento obchod mam blizko u sebe v Bohumíně semtam tam něco koupim třeba šroubky do podbehu pod motor atd... nebo torpedo sem kupoval pdo okno ... takze vice skusenosti nemam... ja musim rict za sebe spokojenost je pravda ze sem nebral ramena olej filtry nic tka newím abych pravdu řekl...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Ne! Rozhodně ne! Bohužel nejsou schopný rozeznat jeden díl od druhého. Objednal jsem od nich na VW brzdove kotouce a bubny. Jeden mi přišel se čtyřmi díry a druhý s pěti. Mechanik si to všiml pozdě, když původní brzdu odmontoval, takže prostě super! Auto čekalo dva dni zvednuté u mechanika dokud byl doručen správny díl. O navýšení ceny opravy ani nemluvě.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 5 months later...
V 15. 4. 2016 na 18:47, slechtic1234 napsal:

Mechanik si to všiml pozdě, když původní brzdu odmontoval, takže prostě super! Auto čekalo dva dni zvednuté u mechanika dokud byl doručen správny díl. O navýšení ceny opravy ani nemluvě.

 

Proč čekalo auto 2 dny zvednuté? Mohl nasadit zpět starý kotouč, třmen pověsit za rameno/pružinu se zapřeným/vypodloženým pístkem, nasadit kolo a s autem uhnout. 10 minut práce navíc - nasadit kolo, sundat z heveru a poté znovu zvednout na heveru a sundat kolo. Pokud si kvůli tomu naúčtoval nějakou znatelnou částku navíc, asi kvalitní mechanik schopný řešit nestandardní situace.

 

Jinak na skoda-dily jsem nakupoval dvakrát a bez problémů, většinou nakupuji na mroauto.cz a většinou také bez problémů - dvakrát mi chyběla jedna položka a jednou mi přišel vylitý čistič - po nafocení balíku mi ale obratem vše zaslali. O nd-skoda-volkswagen.cz jsem už někde určitě četl, ale nepamatuji si jestli v dobrém nebo špatném. Já zkušenost nemám.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...