Přejít na obsah

otevírání zavazadlového prostoru


PavelZ.

Doporučené příspěvky

Omrkni jestli není něco uvolněný nebo zničený v mechanizmu toho otvírání. To bych asi zkusil udělat jako první :)

Kouk jsem na to, mechanismus vypadá v pořádku. Poťukal jsem to, odkryl jsem i kryt uvnitř vozu u páčky, zadělal a vyzkoušel a zlepšilo se to. Asi to chtělo rozhýbat. Dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked to robilo mne tak mi odporučili vymeniť tlmiče 5-tich dverí, odvtedy mám pokoj. Robilo mi to hlavne v zime.

Tak to bude asi i můj problém. Poslední dobou mi při otevření zavazadlového prostoru nedrží vzpěry dveří a padají dolu. A taky se mi problém s otevíráním projevuje hlavně v zimě. I když nevím jaký mají vzpěry přímý vliv na samotné otevírání dveří, asi to bude opravdu v nich. Budu je muset vyměnit. Díkes. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urřčitě si kup originály. Sice jsou dražší, ale neoriginály co sem si koupil fungovaly tejden.

Dnes jsem je koupil, prodavač kterýho znám mi řekl to samé. Originály vydrží 10 let, čínský max. půl roku. Dal jsem orig. a dveře fungujou :palec2: Čau a dík všem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...