Přejít na obsah

Octavia s rodinnou


Horacio1

Doporučené příspěvky

Letmo jsem pročetl o čem se kde píše a kolik je tu nadšenců. Vzhledem k tomu, že mám rodinu (kvůli tomu jsme si pořídili také větší auto), neustále řešíme problém jak zabavit a motivovat naše ratolesti.

Neustále vyhledávám místa kam se nechá vyrazit, občas to stojí za to.

Rád bych se s vámi zde podělil o některé z nich, a budu rád když to tak udělají ostatní.

Aby jsme lépe utužili kolektiv snažme se zde zadávat (pokud to bude teprve plánováno) i termín.

Jinak já pocházím z Pardubicka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také přispěji s troškou do mlýna:

Řepařská drážka Sendražice

Malá spíše rodinná ZOO Chleby u Nymburka

ZOO Jihlava

Plovárna a bobová dráha v Kutné Hoře

IQ park + Babylon v Liberci

EDIT: Ta Chlumecká zahradní železnice je výzva kterou brzo uskutečníme-díky za TIP!

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je tu spoustu témat ale některé jsou poměrně zastaralá a neefektivní, chtěl bych zde více preferovet výlety pro rodinu s dětičkama jako mám já kde si děti užijou a rodiče odpočinou,a snažím se vycházet opravdu ze svých zkušeností.

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme absolvovali výlet http://www.starehrady.cz/, mohu opět jen doporučit. Strávili jsme tam 4 hod. a moc se pobavili vč. dětí, ceny přijatelné vstup volný. ( mimo prohlídkové trasy ovšem mohu doporučit pohádkové sklepení plné skřítků)

A zítra pátek 19.8. asi vyrazíme na oběd na kunětickou horu (na malou ZOO), s malou zastávkou v perníkové chaloupce. (uloupnout ježibabě perníček) a dát si kafíčko :palec2:

Editováno: , autor: Horacio1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...