Přejít na obsah

problém s topením


malyhonza

Doporučené příspěvky

Tak to bohužel jistotu nemám že byla měněna.Mám najeto 228tis km a rozvody byly dělány ve 120tis poznamenáno v servisce (značkový servis).(bylo to firemní auto ve firmě kde jsem dělal)Já ji koupil když měla najeto asi cca 175tis.km.Takže rozvody mě v brzké době čekají stejně.A jak bych ponal kdyby to bylo to těsnění pod hlavou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.pokial tlaci vodu do spalovacieho priestoru, tak ti pojde s vyfuku para a auto bude zrat vodu.

2.pokial tlaci vyfukove plyny do vody,tak je nadmerny tlak v nadrzke a je v nej citit spaliny.

3.pokial tlaci olej do vody, tak v nadrzke su viditelne mastne skvrny-motor zere olej.

4.pokial tlaci vodu do oleja, tak je olej sfarbeny na bledo- na mierke ma farbu ako biela kava-motor zere vodu.

- toto su beznee prejavy zleho tesnenia pod hlavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak proběhla výměna pumpy.Lopatky byli prasklé.Auto začlo topit ale bohužel závada s přehříváním se opět opakuje.Termostat jsem také vyměnil.Opravdu už nevím co s tím.Byl jsem dnes na emisích a auto bohužel neprošlo.Byla vysoká hodnota lambda sondy.Dělal diagnostiku a byla závada překročena teplota chlazení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím ve spolek,

Mám problém s O1, TDI, 66KW, r.v. 99

Jel jsem po dálnici a najedou začalo topení na plno topit, regulátorem ýteploty na palubní desce se to nedalo ovlivnit (odpor měl stále stejný, takže se neotáčí lehčeji než předtím). Provizorně se to vyřešilo tak, že se rukou zatálo za táhlo za palubní deskou a topení ustalo. Bohužel od té doby se situace nijak nezměnila a nepovedlo se mě topení přimět k provozu. Myslel jsem, že to bude vypadnutým táhlem, ale když se podívám na topení dírou při pravé straně pod volantem a otočím regulátorem teploty tak se klapka točí i na topení. Možná mě to připadá, že v jedné poloze se to tak divně kousne, ale není tam moc vidět. Přes léto jsem to nějak neřešil i když se mě zdálo, že topení nepatrně přitápí (klimatizace to řešila), ale teď s blížící se zimou se situace rapidně mění :)- setkal se někdo s takovým problémem ? případně návrh řešení než zmrznu :) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj,mám tenhle problem,mám octávu 1,6 55kw r.v. 1997 bez klimy.Ode dneška mi nefunguje topení v autě,když si chci pustit vzduch třeba na přední sklo,tak to akorát hučí,ale nefouká.Když zapnu cirkulaci vzduchu,tak to fouká v pohodě,když to znova přepnu na přední sklo,tak to asi vteřínu fouká,ale pak to přestane a zvuk toho ventilátoru se malinko ztiší.Nevíte pleas někdo co s tím může být?Nemůže to být pylovým filtrem?Ale přestalo to foukat ze dne na den,tak nevim.... :angry:

Editováno: , autor: cifelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 týdny později...

ahoj mám octavii 1.6 1999,nedávno mi začalo blbnout topení:při zahřátí motoru topení fouká jen horký vzduch,při otočení kolečka regulátoru teploty-nic,zase jen horký.Při zapnuté klimatizaci-zase jen horký vzduch. Máte někdo podobné skušenosti??? Díky za odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...