Jump to content

Zlomená vnitřní klika dveří


kerpof
 Share

Recommended Posts

Povedlo se mi u řidiče ulomit vnitřní kliku, takovou tu pochromovanou kovovou část. Zajel jsem do Škodovky a tam mi řekl že to prodávají pouze jako komplet kliku i s tím plastovým okolo a osvětlením, ale cena cca 2300,- mi přijde jako moc velkej úlet za takovou blbost. Řekl jsem mu že nechci koupit celý dveře, že chci jenom tu kliku ale on trval na svém.

Mohl by se někdo s ETKA podívat kolik to doopravdy stojí a jak se to vlastně prodává? Moc bych za to nedal že ten blbec mi řekl cenu včetně toho ovladače zrcátek a i tak mi to přijde jako silný kafe. Případně prosím o napsání čísel originálních dílů nebo rovnou postnutí celého obrázku z čeho se to vlastně skládá. Děkuji

Link to comment
Share on other sites

nechci tu hrát nějakého chytrolína,ale zkus ještě ze srandy kontaktovat nějakou prodejnu vw.myslím že ty kliky jsou stejné a co nejde koupit ve škodovce jde ve vw.

Mluvím z vlastní zkušenosti,kdy jsem měl prasklý kryt repráku na dveřích a ve škodovce mi řekli že to jde koupit jen s celým tapecem a cena že je 5000kč.Ve vw jsem ten kryt koupil za 100kč a spokojenost.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...