Jump to content

automaticke zapnutie klimy pri ofukovani celneho skla

MikyL
 Share

Recommended Posts

Zdravím,

mám dotaz ohledně topení u Octavie II Fl. Mám manuální klimatizaci a pokud přepnu ovladačem z jiného režimu na foukání na čelní sklo, tak se vždy spustí klimatizace (rozsvíti se AC).

Je to normální?

Děkuji za odpověď

• 3 months later...

A co máš za problém, když mačkáš ofuk okna tak ho asi chceš ofouknout když je zamlžený, no a to uděláš tím že pustíš studenej vzduch přes klimu, kterej je suchej, takže proto to je takhle nastavený. Jestli chceš mermomocí ofukovat bez klimy tak nebud línej a potom zmáčkni tlačítko ECON, jiná možnost ani není.

• 2 weeks later...

Ale vzdyt uz Ti to vysvetlil "juke.box", co je na tom tak nepochopitelneho ?

Pri ofuku predniho skla (jediny vyznam je ho ohrat a vysusit), se samozrejme musi zapnout AC (pokud ji mas vypnutou !), nebot vyparnik AC vzduch nejen chladi, ale predevsim ho zbavuje vlhkosti, ktera Ti predni okno nevysusi. Mozna jsi pominul vsechny funkce AC, tzn. nejen aktivni chlazeni.

Mimoch. si myslim, ze je hloupost vubec AC (pokud tedy nemas manualni a "hloupy" Climatic) nejak vypinat.

Edited by omicron

• 1 year later...

tak to nechte svítit ne? o nic podle mě nejde. dříve se to chovalo( do MR2011) jako plně funkční automatická klimatizace, pouze jste regulovali větrák, ty blbci sundali 2 senzory na teploty, takže teplota se už sama nereguluje... osobně si ty senzory nechám dodělat.

Edited by kokta7