Přejít na obsah

Problem cukani skubani atd


tomasso2

Doporučené příspěvky

Zdravim,

mam problem, cca pred mesicem, mesicem a pul mi bylo menene naftove cerpadlo jelikoz puvodni odeslo, a od te doby mi stale blika kotrolka zhaveni, dle VAGU se jedna o problem s nejakym tlakem cerpadla nebo tak nejak, dneska rano jsem nastartoval chvilema motor skoro neudrzel zakladni otacky 850 a pak pri jizde pri skoro zastaveni auto melo tendence se jakoby cukat. Muj dotaz je jestli je to spojene s cerpadlem a dalsi otazka jestli jste nekdo prosim schopny vycislit casovou a financni stranku serizeni tlaku cerpadla dle kodu z RJ.

Je to OI 1,9 66kw rv 2003

Diky Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti VAG píše, že čerpadlo nedává tlak, tak to má spojitost. Navíc sám píšeš, že problémy začaly po výměně za novej kus, takže chyba je buď v něm nebo v montáži.

Vrátit se tam kde ti to montovali a reklamovat práci. Ikdyž nechápu proč s tím měsíc a půl jezdíš, když ti to blbne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to cukani zacalo dneska mirne, ale samozrejme se chci vyhnout cemukoliv.

Dalsi vec je to, ze tu chybu to hodilo tomu dotycnemu co menil cerpadlo uz kdyz jsem si auto vyzvedaval z opravy a on presne nevedel co je to za chybu, tak to pak zjistil, mezitim byl nekde mimo a pak moc prace atd.

Jinak to cerpadlo tam samozrejme bylo menene za pouzity protoze novy stoji kolem 30tis a na to opravdu nemam.

Takze ted mu to tam co nejdrive odvezu at to udela a budu samozrejme doufat ze me auto nekde nenecha, no uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...