Přejít na obsah

Spínač polohy světel.


svsv

Doporučené příspěvky

Prosím o radu, levá strana tohoto spínače se mi zatlačila do palubní desky (spínač polohy světlometu). Jak ho dostanu zpět do správné polohy? Je potřeba ho vytlačit nějak ven a nechci někde něco urvat ... Nyní je v palubní desce zcela šikmo.

Dík.

post-5629-0-51936800-1312470467_thumb.jp

Editováno: , autor: svsv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jipol57:

Děkuji moc za radu, spínač polohy světel je zpět na svém místě -_-

*********************************************

Pravidla rikaji - necituj posledni prispevek!!!

*********************************************

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Prosim o radu. Zkoušel jsem vymontovat spínač světel na několika místech popsaným způsobem, tzn. opočný knoflík do polohy, 0, zamáčknout a otočit doprava (jakoby na parkovačky) a poté vytáhnout ven.

Teoreticky vše jasné, prakticky problém. Zamáčnout mi to jde, ale jak otáčím doprava, tak v tom "lupne" a v podstatě se zapnou parkovačky. A vytáhnout nic nejde...A zdá se mi, že už je to síla až až....

Jsem tak nešikovný, nebo je tam něco ulomené? Zamačkává se to o cca 2mm a jakoby pod pružinkou, je to ok? V jiné poloze než 0 to zamáčnout nejde, tak snad ta poloha je ok.

Zkoušel jsem i vyloupnout vnějíš kryt toho spínače, podařilo se, zůstal na tom viset potenciometr sklonu světel a podsvícení, ale ten vlastní spínač ne a ne ven....

Chci namontovat denní svícení a rád bych se dostal na svorku k tomu se nabízející (popsáno někde jined zde na fóru).

Budu rád za každou radu, jestli není nějaký alternativní způsob vytažení toho spínače. Jedná se fabia I s mlhovkama...Dík předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde sem četl návod.

Otočit spínačem světel do polohy „0“.

Pevně stlačit spínač světel a pootočit doprava.

Přidržet spínač světel v této poloze a vytáhnout ho směrem dopředu.

Rozpojit svorkovnici na spínači.

Editováno: , autor: ales-r
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ales-r to popisuje správně Otočit spínačem světel do polohy „0“.

Pevně stlačit spínač světel a pootočit doprava Přidržet spínač světel v této poloze a vytáhnout ho směrem dopředu.

Rozpojit svorkovnici na spínači.

dnes jsem to zrovna dělal potřeboval jsem vyměnit rele 484 pro denni svícení,

docela mazec se tam dostat rukou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...