Přejít na obsah

Navi DX zapojení aux


Pavel37.

Doporučené příspěvky

Chtěl jsem na Radio Škoda DX napojit iPod a použil jsem tenhle kabel. Tedy se starou koncovkou origo fotku jsem nenašel http://www.aunika.com/Prislusenstvi-pro-autohifi-1/AUX-vstup/AUX-vstup-pro-autoradia-VW-Skoda-5

No a když to zapnu v rádiu na AUX tak nic nehraje. I když iPod hraje. Není možné že mám v radiu něco špatně nastaveného nebo zapojeného? Moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký máš typ navigace?

Teď jsem si svoji zprovoznil, ale na audio používám 10 kolíkový kulatý konektor.

viz

mě stačí v navi změnit vstup na AUX a hraje.

Ještě mne napadlo, nemáš v nastavení Audio u AUX pouze volbu Video??? Pokud ano, změň na Audio, popř Audio+Video.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tenhle konektor jsem si dělal jen pro audio (piny 1,2,3), to jsou nekřesťanský prachy za ten konektor, ale dá se sehnat cca za 150,- i v provedení jack.

Dej si do vyhledávače MFD-JACK a uvidíš sám.

http://www.tme.eu/cz/katalog/?art=MFD-JACK#id_category%3D100603%26cleanParameters%3D1%26

Jinak ty konektory nad ISO (tedy mini ISO) jsou na měnič, telefon, ovládání z volantu..... (žlutá, zelená, modrá - tuším)

Pokud není origo měníč, navi nepozná, že je něco zapojeno, chybí jí signál. Vlastní zapojení měniče neznám abych Ti poradil.

Ale tohle funguje 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak aux už maká jako blázen =) jen mám ještě problém z navigací. Když dám cíl na mapě a jedu tak mi moje pozice poskakuje tak po 500-800m nebo 30sek cca. Nejde pěkně po trase prostě skáče jako by byla navi bez signálu a přitom chytá 6 družic. není možné že to mám špatně nastavené? nebo je to anténou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to tam popsané

GALA na oba DFA a KL15 na S.kontakt

Zapojení na GALA způsobí, že se Ti bude šipka pohybovat, KL15 bude řeč.

Pokud není navi odblokovaná pro video za jízdy tak to video nepustíš.

Pro info RFLS je zpátečka, ale tu není nutné zapojovat.

Osobně jsem si konektor na 26pin dělal z audio konektoru k CD mechanice.

Octavia 100 Edition netuším jakou tam máš výbavu, dodělávky, .... Pokud chceš napojit i MF volant, nebo MaxiDot, ozvi se.

Editováno: , autor: Lonanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to nevím kde kupuješ,

samostatné piny koupíš za 3,-Kč malé (miniISO), ISO piny pak za 5,-Kč max.

Kabel k cd mechanice Ti dá kdokoliv kdo dělá do PC nabo ho koupíš za pár korun v PC bazaru. Navíc ten má piny, které tam pasují (do 26pin konektoru).

Nebo Ti ho věnuju.

Editováno: , autor: Lonanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak moc děkuji za radu už to maká =) a taky jsem použil kabel z CD nachaniky. Jen teď když zapnu zapalování a vypnu tak rádio nic nedělá. musím ho zapnout a vypnout sám. Jo a ještě bych se chtěl zeptat jestli nekdo do tohoto rádia neumí dát dabing? mám české menu ale nemluví česky =(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMHO to je v nastavení, jak se má chovat radio po zapnutí.

Návody na počeštění existují. Hledej na google, nebo tady.

Stáhnout soubor Czech_2003-DX_flash.

Najdeš třeba na ulozto.cz

Vypálíš Flash CD použitím onoho profilu a správné palírny a mělo by to jet.

CD dáš do DX, on jej načte a začne z něj kopírovat nějaký info, aplikaci, hlasy apod.

Jakmile dojede, pustí se ti navi modul, v menu Settings zvol jinej jazyk,

třeba Holandštinu, pak jej vrať na English (metric), vyndej Flash CD,

dej tam verzi 2009/2010 CZ+PL a bude to mluvit česky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...