Přejít na obsah

ako vyklepnut puklinu na dverach?


alkex

Doporučené příspěvky

Ahoj. Mam fabiu 2004 classic, na prednych dverach mam pri klucke, zo strany pantu nie zamku, preliacinu asi 5 cm na priemer, nieje tam poskodenie laku, takze som myslel ze by som mohol nejak odstranit vypln dvery a lahko to vyklepnut. Neviete niekto ako na to odstranenie vyplne, nechcem tam nieco poskodit. Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked nevies ako odstranit vypln na dverach tak urcite nebudes vediet ostranit preliacinu na dverach.;)

NETREBA demontovat tapacir!!!!!!!!!!!!!

Preliacina sa odstranuje z vonkajsej strany.

Daj si to opravit (preliacinu) tomu kto sa tomu rozumie. Budes to mat lacnejsie a na profi urovni.

Dal som sem uz XXXX odkazov na chlapcov ktori to vedia opravit na 101%:)

VIdim ze si z BRATISLAVY je tu jeden odbornik ktory ty to opravy na NR1.

Odkaz-link si pohladaj.

Par fotiek jeho PROFI prace.

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2::palec2:Ano treba na to pripravok. Ale ved ti nechces vrazat peniaze do opravy. Tak kazda moja rada pre teba je zbytocna.

Lebo vsetko stoji peniaze.EURA. Pripravok su eura. Majster su eura . Zadarmo nemas NIC.;)

NIE kazda puklina sa da vytiahnut.

Potom uz len git a striekanie dielu.

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, myslel som to tak ze do toho nechcem vrazat vela penazy, nejakych 20 eur ma nezabije... na nete som nasiel navod ako to urobit pomocou fenu, ktory nahreje a potom streknut stlaceny kvapalny vzduch, neviem ale ci to funguje a ci mi to neposkodi metaliku... mate s tym nejake skusenosti, v podstate by to bolo zadarmo. Cella vec je v tom ze o rok idem kupovat nove auto ale ta premačklina nerobi dobry dojem, preto do toho nechcem nieco vrazat ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

FI bouchnutý zadní blatník

Zdravím,

stalo se mi včera něco podobného - někdo do mě nacouval. Zadní blatník je vpáčený dovnitř a mírně poškrábaný, jinak je lak téměř netknutý. Konec nárazníku jenom trochu poškrábaný.

Z diskusí na fóru jsem pochopil, že nárazník lze spravit

1) vytažením

2) vyrovnáním a přelakováním

Má někdo zkušenosti s podobnou záležitostí? Jak to vychází cenově případně jakou opravnu/lakovnu lze v Praze doporučit?

Omlouvám se za množství otázek, ale nemám s tím žádné zkušenosti.

Přikládám foto z mobilu, kvalitnější bohužel nemám.

Děkuji předem za odpovědi.

Jabara

post-71219-0-40050000-1336900053_thumb.j

post-71219-0-74828700-1336900075_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...