Přejít na obsah

Přední kotouče - výměna


japato

Doporučené příspěvky

Čaute, treba mi menit predne kotuce a dosticky. Mam 1,2 tsi 77kw - ked pozeram podla typu na nete je niekolko priemerov : 256mm a 288mm mam pocit. Dnes som meral na kolese...tak mam tie 288mm .... ale mozem dat aj tie 256mm??   https://www.ddauto.sk/sk/katalog/tecdoc/osobne/skoda/fabia-ii-combi-545/12-tsi/brzdovy-kotuc/106/6395/33244/100006~100626~100032/?path=100006~100626~100032&m-filter=BREMBO~MEYLE~TRW&td-filter=82|100;2|VA&onstock-only=false&sort-by=6

 

ci radsej nie? precu su vlastne dva rozmery. Dakujem za radu.

kotuc 2.jpg

kotuce 1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

256 brzdy mají zcela jinou konstrukci než 288. Je dokonce jiná i těhlice. Držák destiček je na ní na rozdíl od 256 přišroubovanej.

Nehledě na to, že 256 brzdy jsou lehce problémový a mají sklony k vibracím. Na fabii jsem si s nimi užil svý a nakonec pomohlo koupit origo kotouče i destičky. Na druhovýrobních vždy po nějakých 4 tkm vibrace. 288 mám na Rapidu, kotouče i destičky jsem dal Brembo, teď mají 15 tkm a zcela bez problémů. Buď tedy rád, že máš 288, koukni na autodíly cardo, sada brembo tam vyjde na nějaký 2 tisíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...