Přejít na obsah

Zámek???


marfCZ

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám nejspíše nějaký problém s elektrikou ve dveřích řidiče, možná v zámku, neb mi zámek ve dveřích řidiče jde poměrně ztuha odemykat. Když odemknu auto(centrál) u řidiče nebo spolujezdce, tak se automaticky rozsvítí osvětlení interiéru. Když ale otevřu dveře u řidiče, světlo se nerozsvítí. U spolujezdce ano. Také se mi někdy stane, že když chci otevřít kufr, jde to jen při otevření zadních dveří za řidičem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U toho světla bude problém s elektrikou. Zkontroluj správnou funkci spínačů co se osvětlení při otvírání dveří týče.

A s tím kufrem bych asi omrknul pojistky a kabely jestli nejsou vadný. Ty máš tu vyšší výbavu, že? Takže kufr otvíráš jen zezadu?

A jak ti to zamyká? V pohodě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otevření kufru myslíš tak, že když vylezeš z auta, nejde kufr otevřít. teprve až otevřeš zadní dveře?

když necháš zapnuté obrysovky, vytáhneš klíč a otevreš dveře, houká na tebe upozornění? za předpokladu, že to funguje zvuk blinkrů apod. pokud ti to nehouká, tak bude špatný mikrospínač v řid. dveřích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...