Přejít na obsah

Zadní nárazník


culda

Doporučené příspěvky

Tak už zase bude pěkně a chci udělat něco se zadní částí mé octy ,v předu mam RS nárazník a co mam dát do zadu ,Tak mi sem házejte rady a fotky budu rád ,

Ja osobne bych to bud nechal jak to je, nebo tam dej difusor a ladak, nebo jak rika lasse, nejakou koncovku... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj, prosím o radu, chci koupit zadní nárazník, ale nevím jáký, pokud někdo máte, takové, jaké jsou na fotkách, řekněte zkušenosti ( jak jsou vysoko od země - jestli to nezavazí) a pokud to nevadí policii a jak sedí na autě.

Zajímá mě taky váš názor, co je hezké a co ne.

První foto (nečekám, že by ho někdo měl ;) ) ale líbí se mi moc, každopádně je nutno dodat, že mám předek RS, a prahy dokoupím až pak, takže něco, aby se to k tomu hodilo

post-24-1153155746.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten RS bych jakože vyrobil, koupil bych klasiku facelift a vyřízl si tam místo na výfuk.

Ten první se mi líbí, je to zajímavý, ale kdybych ho bral, tak bych řešil výfuk jako duplex, čili dva a dva, to by pak mohlo být hezky a myslím, že pokud tu mřížku jako výplň uděláš pěkně, tak by to nemuselo být hnusný. Jedinej problém je, že by se s ním asi blbě jezdilo a hned bych ho urval o nějakej příčnej práh, stejně jako jsem měl problémy s tím, co mám v avataru, přehodil jsem ho teprve včera za RS a zvykám si.

U toho druhýho a třetího mi vadí jak jsou vidět ty přechody, to není nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíte, že by v něm bylo hezké mít dvě koncovky výfuku, každou na jedné straně? A případně jestli víte o firmě, která by mi toto udělala, ale s homologací. Kromě Supersprintu :D takovou výplatu teda nemám

Duplex Ti bez problémů udělá Laityng, ale s tou homologací teda nevím... <_<

Jinak já osobně mám taky zadní facelift nárazník, ale čím dál víc zjišťuju, že je to k tomu mohutnýmu Rs nárazníku vepředu docela nepoměr a tak špekuluju, co s tím...

Jinak varianta 1 se mi docela zamlouvá, ale víc se mi líbí verze od lamina... ;)

Navíc vepředu na RS by jsi měl lištu a vzadu ne, trochu divný... <_<

lamino2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No laityng mi to udělá, to vím, řekl si asi 8 000, ale homologaci jejich výfuky nemají, nerad bych měl kvůli tomu problémy, takže hledám jinou alternativu.

Přední lištu na RS nárazníku mám nalakovou a na boku jsou lišty strhnutý, takže možná by to tak nevadilo, kdyby vzadu lišta nebyla, ale bojím se, že varianta 1 je moc nízko a ještě bych měl problém s policajtama. Nebo myslíš že ne?

Jak to myslíš, že se ti líbí verze od lamina?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...