Přejít na obsah

Zadní nárazník


culda

Doporučené příspěvky

Máte někdo dobrou zkušenost s tím Laityngem? Jsou jediní co vím, že by mi udělali duplex, ale udajně to pak má horší zvuk, ne tak silný, protože to jde do dvou zaraz a taky z jednoho se bude kouřit víc a z jednoho miň, to je docela trapas ne?

Duplex od Laityngu má Frankie a nebo Standa Baláž, jsou tam skutečně dva samostatný tlumiče na každé straně, což ovšem vyžaduje zásah do karoserie včetně odřezání zadního vlečného oka. Ten zvuk by mě až tak netrápil (každopádně při mém ježdění bych volil něco tiššího), ani ta kouřivost (u zážehovýho motoru snad jedině v zimě), spíše by mě trápila celková váha toho systému, která bude asi na jízdě docela znát... <_<

Takže bych asi volil Duplex z tenkostěnnýho nerezu a s jedním společným tlumičem na levé straně, což vypadá asi takhle...

octavia_duplex_auto2.jpg

Pokud bych někdy dělal duplex, tak asi tímto stylem, s oválnými koncovkami 140 x 70 mm, s použítím origo faceliftovým nárazníkem, což by vypadalo podobně jako na tomto Superbu...

post-24-1153475374.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tak taky přidám své názory. Ty nárazníku jsou hrozný jeden jako druhý. Vůbec se mi nelíbí to protažení skrz nárazník. Prostě na Octavii mi to nesedí. A duplex? To samé... Kdyby to bylo autíí, které tomu odpovídá technikou, pak prosím. Ale Octavia? Se svou primitivní zadní nápravou a motorizací pro rodinné jízdy (mimo 1,8 T a RS)? Ne ne. Bral bych RS nárazník, který se k Octavii skvěle hodí a neruší její velmi povedený a citlivý design... Můj názor, na svá autí si dejte co chcete, každý máme jiný vkus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...