Přejít na obsah

Zadní nárazník


culda

Doporučené příspěvky

foto určítě je ,když se podíváš do - vaše octavie - culdova octička- a tam jsou všechny popisy ,dával jsem převlek nárazníku,a ted ho vezu do lakovny a auto potřebuju ,tak jsem tam namontoval normální nárazník .

To je ta brutalita? lol Nejsem přiznivcem takovýho tuningu, ale ten nárazník nevypadal špatně. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Prostě nemůžu to nikde najít...Tak prosím o pomoc.

Mam octavii I předfacelift r.1999 co obnáší výměna zadního nárazníku na faceliftový nebo z RS modelu. Musí se toho hodně upravovat.

Všude na foru jsem našel co obnáší výměna předního nárazníku, ale o zadním jsem nic nenašel...

Děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se sundá starý, nasadí nový a novou lištu k němu, žádné úpravy nejsou třeba, ale problém nastane s těma čelíčkama pod zadními světly, tak doporučuji nejlépe také vyměnit zadní světla na facelift a k nim správné čelíčko, jinak viz. tady výměna zadních světel http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...0&start=200 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím pánové, mám takový problém mám doma zadní nárazník TOP ala RS II. Je to už skoro rok co mi doma zavází a strašně rád ybch si ho hodil na auto ale prostě mi tam nepasuje, nelícuje bojoval jsme s tím jeden den ale neuspěšně.. nenašel by se někdo z okolí Opavy kdo by byl schopný mi tento narázník nasadit nepotřebuju aby se uchyty laminátovali stačí provrtat skrz jelikož pak budu potahovat folii tak by se to stratilo díky třeba i za nějaký dobrý návod jak na to..

post-42295-0-51624400-1352741724_thumb.j

post-42295-0-98154600-1352741733_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...