Přejít na obsah

Výměna olejového filtru


RodrigueZZ

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Starej použitej originální  filtr stačí nastřihnout nůžkama na plech.  Jen na straně na kterou se dostaneš. Pak jde stáhnout krásně.

Filtr utahuju rukou a při kontrole momenťákem to moje ruční utažení udělá nějakých 17Nm. Olej okolo tý černý čepičky neteče, tak jí už víc nedotahuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
před 18 hodinami, libero napsal:

to je tak,keď sa šetrí na nesprávnych veciach ...

 

Jen tak pro ujasnění, co je na tom špatně, respektive jaké ponaučení z toho vyplývá???

 

Já bych řekl, že ten filtr do HTP nepatří, že je dlouhý a proto se při montáži zmáčknul. Z hlediska výměného intervalu se mně zdá OK, žádné měkké ani tvrdé usazeniny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, McMatej napsal:

Jen tak pro ujasnění, co je na tom špatně, respektive jaké ponaučení z toho vyplývá???

To je snad jasne uz z obrazku,nehovoriac o tom,ze zakaznik len tak medzi recou prehodil,ze mu obcas preblikne mazanie ...no nevenoval tomu vela pozornosti,ved aj naco,ked je Fabka firemna :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...