Přejít na obsah

Ostřikovače


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Fakt se omlouvám, určitě se o tom už psalo, ale prostě neumím to tu najít.

Snad mě neukamenujete když se zeptám co s ostřikama skla, když mi pravá tryska už nestříká vůbec a levá jenom tak napůl. Podle mě by motorek nemusel být špatný, protože se pořád snaží, není to třeba ucpané? Poraďtě plís :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt se omlouvám, určitě se o tom už psalo, ale prostě neumím to tu najít.

Snad mě neukamenujete když se zeptám co s ostřikama skla, když mi pravá tryska už nestříká vůbec a levá jenom tak napůl. Podle mě by motorek nemusel být špatný, protože se pořád snaží, není to třeba ucpané? Poraďtě plís :)

Zkus dolejt směs :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt se omlouvám, určitě se o tom už psalo, ale prostě neumím to tu najít.

Snad mě neukamenujete když se zeptám co s ostřikama skla, když mi pravá tryska už nestříká vůbec a levá jenom tak napůl. Podle mě by motorek nemusel být špatný, protože se pořád snaží, není to třeba ucpané? Poraďtě plís :)

Zkus dolejt směs :smich::smich::smich:

No konečně pořádná rada, na takovou jsem čekal.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt se omlouvám, určitě se o tom už psalo, ale prostě neumím to tu najít.

Snad mě neukamenujete když se zeptám co s ostřikama skla, když mi pravá tryska už nestříká vůbec a levá jenom tak napůl. Podle mě by motorek nemusel být špatný, protože se pořád snaží, není to třeba ucpané? Poraďtě plís :)

Zkus dolejt směs :smich::smich::smich:

No konečně pořádná rada, na takovou jsem čekal.... :)

Ještě že mě tu máš, co ? :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt se omlouvám, určitě se o tom už psalo, ale prostě neumím to tu najít.

Snad mě neukamenujete když se zeptám co s ostřikama skla, když mi pravá tryska už nestříká vůbec a levá jenom tak napůl. Podle mě by motorek nemusel být špatný, protože se pořád snaží, není to třeba ucpané? Poraďtě plís :)

Zkus dolejt směs :smich::smich::smich:

No konečně pořádná rada, na takovou jsem čekal.... :)

Ještě že mě tu máš, co ? :smich::smich:

Právě jsem si říkal, co bych si bez tebe počal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt se omlouvám, určitě se o tom už psalo, ale prostě neumím to tu najít.

Snad mě neukamenujete když se zeptám co s ostřikama skla, když mi pravá tryska už nestříká vůbec a levá jenom tak napůl. Podle mě by motorek nemusel být špatný, protože se pořád snaží, není to třeba ucpané? Poraďtě plís :)

Zkus dolejt směs :smich::smich::smich:

No konečně pořádná rada, na takovou jsem čekal.... :)

Ještě že mě tu máš, co ? :smich::smich:

Právě jsem si říkal, co bych si bez tebe počal...

No byl bys úúúplně bezradnej :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Fakt se omlouvám, určitě se o tom už psalo, ale prostě neumím to tu najít.

Snad mě neukamenujete když se zeptám co s ostřikama skla, když mi pravá tryska už nestříká vůbec a levá jenom tak napůl. Podle mě by motorek nemusel být špatný, protože se pořád snaží, není to třeba ucpané? Poraďtě plís :)

Kup novou trysku a vymen ji.je to nejjednodussi oprava.Stoji to par penez a je to na 100% ucinne.Mel jsem ten sam problem.Tryska stoji do 100,-Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Potreboval bych neco udelat s ostrikovacema na octe pred faceliftem. Skoro nestrikaj a po vycisteni strikaj porad stejne - blbe. Novejsi octa ma jiny trysky, tam je voda rozprasena a ne ze strika ve dvou proudech jako u te predfaceliftem. Da se tryska vymenit za jinou, pokud mozno za podobnou jako u faceliftu? Nerad bych vyhodil dve stovky za trysky zbytecne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Potreboval bych neco udelat s ostrikovacema na octe pred faceliftem. Skoro nestrikaj a po vycisteni strikaj porad stejne - blbe. Novejsi octa ma jiny trysky, tam je voda rozprasena a ne ze strika ve dvou proudech jako u te predfaceliftem. Da se tryska vymenit za jinou, pokud mozno za podobnou jako u faceliftu? Nerad bych vyhodil dve stovky za trysky zbytecne....

Taky by mne to zajimalo...nikdo nema zkusenost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, máme problém, máme octávii I r.v 2001 a ve předu nám špatně stříkají ostřikovače a tak se chci zeptat, zda se musí koupit novy, nebo se to dá nějak opravit..Jestli koupit, tak kolik stojí..Děkuji za odpověď..Martin

no tam už jsou ty neštelovací, plastové, já měl s ním problém na Fabii, šel jsem na vrakoviště a dostal jsem je zadarmo, ještě jsem mu radil jak je vyndat! Ještě někde jeden mám! Takže jednoznačně nový!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal by se dat na predface octu ostrikovace z face octy? Na jedny octe r.v. 96 mi totiz spatne nebo spis nestrikaj trysky, zkousel sem to cistit jehlou a prd...nevite co s tim...kolik muzou stat novy trysky?

Okolo 100,- ks

Tak tady máš odkazy:

http://www.skoda-dily.cz/index.php?action=...query=3B0955985

http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/try...53ab20320a49e52

ale musíš vyměnit i plasty pod oknem, uchycení je odlišné!

post-3282-1208202697_thumb.jpg

Editováno: , autor: Octavinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele pánové, možná se budu ptát jako lama, ale jdou nastavis ostřikovače do jiné polohy? Mě totiž stříkají buď na střechu, nebo v horším případě napřední okno, ale autu co stojí za mnou v koloně. :aggressive: Zkušel jsem to nějak pootočit, ale jelikož autíčko mám jenom chvíli, tak bych tomu nerad ublížil. :feve: Věřím, že mi tady určitě někdo dokáže poradit. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele pánové, možná se budu ptát jako lama, ale jdou nastavis ostřikovače do jiné polohy? Mě totiž stříkají buď na střechu, nebo v horším případě napřední okno, ale autu co stojí za mnou v koloně. :aggressive: Zkušel jsem to nějak pootočit, ale jelikož autíčko mám jenom chvíli, tak bych tomu nerad ublížil. :feve: Věřím, že mi tady určitě někdo dokáže poradit. Díky

Jde taky o to, jak Ti sedí ten plast pod oknem, a potom jestli máš trysku dobře zasunutou!? Jako taková štelovat nejde! Jde s ní posouvat akorát v uložení!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde taky o to, jak Ti sedí ten plast pod oknem, a potom jestli máš trysku dobře zasunutou!? Jako taková štelovat nejde! Jde s ní posouvat akorát v uložení!

Aha, tak na to se budu muset podívat. Ten plast pod oknem už mám taky docela opotřebený a vyloupalo se mi tam i to těsnění u okna. Tak že se o tom ještě trku poinformuju a popřípadě bych jej vyměnil. Snad se tím i spraví ty ostřikovače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...