Přejít na obsah

Ostřikovače


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Aha, tak na to se budu muset podívat. Ten plast pod oknem už mám taky docela opotřebený a vyloupalo se mi tam i to těsnění u okna. Tak že se o tom ještě trku poinformuju a popřípadě bych jej vyměnil. Snad se tím i spraví ty ostřikovače.

Mne to tiez striekalo na strechu tak som ten ostrekovac podlozil tak aby mi to striekalo na okno... zatial nemam s tymto riesenim problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak na to se budu muset podívat. Ten plast pod oknem už mám taky docela opotřebený a vyloupalo se mi tam i to těsnění u okna. Tak že se o tom ještě trku poinformuju a popřípadě bych jej vyměnil. Snad se tím i spraví ty ostřikovače.

No to jsem taky koukal, že ta guma nic nevydrží, dloubl jsem do ní nechtěně při škrabání námrazy a hned se pocuchala!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A z který strany jsi to podložil? Někde zespodu?

Ano odspodu, aby som zmenil uhol pod ktorym to strieka. Dal som tam kusok drievka zo zapalky a ani to neni vidiet, len zadna zast ostrekovaca trci nad plast - je tam mezdera. Myslim si ze problem bude v ostrekovaci, mozno by pomohlo vymenit ho, ale naco ked to takro funguje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano odspodu, aby som zmenil uhol pod ktorym to strieka. Dal som tam kusok drievka zo zapalky a ani to neni vidiet, len zadna zast ostrekovaca trci nad plast - je tam mezdera. Myslim si ze problem bude v ostrekovaci, mozno by pomohlo vymenit ho, ale naco ked to takro funguje :)

Ok, díky za radu. O vékendu se na to podívám a zkusím s tím něco udělat. Když to nepujdem, tak zajedu do škodovky pro nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 let později...

Ahoj nemá někdo schéma jak vedou ostřikovače? Jde o to ze dřív mi zadni ostřik šel ale zjistil sem ze už nejde a u nádržky na směs mam asi 20cm hadičku vedoucí od nádržky nikam. Je zakončená zřejmě nějakou spojkou kterou netuším kam dat. Nikde nevidím jinou hadičku do který bych ji narval. Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahojte, O1 combi, po delsi dobe jsem chtel setrit zadni oknu a sterac vubec nejede. Musim se mrknout jestli je pojistka ok, nebo to vzalo i motor. Vyplati se pripadne nahrada nebo lepsi origos vrakac? Jo a nejde ani ostrik. Motor jede, ale vali to nekde do predniho praveho podbehu u motoru. Vzadu ani kapka. Je mozny, ze je to jen pricpany a nekde to vyskocilo? Na jakym miste se to da zkontrolovat?

Editováno: , autor: milanosor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...