Přejít na obsah

Škoda Octavia I ukradeno Havířov


h2o

Doporučené příspěvky

Ahoj dneska v noci z 6 na 7.8 štěrkli mému strejdovi OI model sedan barva stříbrná, 1,9Tdi 96kW - 6ti kvalt. SPZ - 4T0 3233. Nějaká místa kde se ukradené díly občas objeví mám ale každopádně za každou pomoc moc děkuji.

H2O

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kamarádovi ze šumbarku před dvěmi měsíci ukradli F1, cca dva měsíce zpátky taky měla zámek zpátečky, ale pokud neparkuješ prdelí k obrubníku tak ti to přes spojku vytlačí z řady. Auto mu štěrkli u městského úřadu v Hávu. Jinak doporučuji aspoň sms modul a parkovat tak jak jsem psal. Aspoň jim to trochu zhoršit.

To mám tedy "radost", že se v Havířově krade....Mám taky Octavii stejné barvy a bydlím na Šumbarku. Budu muset si ji hlídat asi více abych o ní taky nepřišel... Kde bydlí strejda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já ještě k tomu, že mám zamknutou zpátečku, zatahuji ruční brzdu. Moc se mi nezdá, že by to vytlačili přes utaženou ruční brzdu. A to ti zloději, se nějakým způsobem dostanou do auta a nastartuji? Vždyť je tam imobilizer! Nebo vyrvou a spojí klasicky dráty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ se omlouvám je to stejné, samo že když promáčkneš spojku tak to vytlačíš. Jen když stojíš čumákem mezi auty a dáš kola do plného rejdu a zamkneš volant tak je to pro ně horší ale zámek asi stejně zlomí.

No a když parkuješ čumákem k obrubníku, tak to přes spojku vytlačit nejde???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdou přes zadní trojuhelník což je klasika. Nebo zámek ten je na OI celkem průserový, teda pokud není zaslepený. A jak postupují ve štěrknutí je asi doměnka. Možná auto jen někde odtlačí a pak odtáhnou. Vymění nebo přemostí imobilizér a něco udělají s řídící jednotkou. Každopádně se musí zbavit zamykání zpátečky, což myslím musí buď pod auto nebo převrtat nějak Sherlocka. Ale taky můžou odpojit táhla převodovky a zařadí se třeba 2 nebo 3 stupeň a tradá fuč. Každopádně je to hnůj.

Panáčci to mají zmáknuté a pokud je někdo chytne tak moc dobře ví co mají dělat a jak vypovídat na policii. Pokud si to snimi dneska nevyřídíte osobně pokud je čapnete, tak se vám stejně vysmějí do ksichtu.

Tak já ještě k tomu, že mám zamknutou zpátečku, zatahuji ruční brzdu. Moc se mi nezdá, že by to vytlačili přes utaženou ruční brzdu. A to ti zloději, se nějakým způsobem dostanou do auta a nastartuji? Vždyť je tam imobilizer! Nebo vyrvou a spojí klasicky dráty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak já ještě k tomu, že mám zamknutou zpátečku, zatahuji ruční brzdu. Moc se mi nezdá, že by to vytlačili přes utaženou ruční brzdu. A to ti zloději, se nějakým způsobem dostanou do auta a nastartuji? Vždyť je tam imobilizer! Nebo vyrvou a spojí klasicky dráty?

Zdravim Zlodeje nezastavi nic Ukradly mi Octavku Combi 1.9 TDI PD 96Kw L&K Černa metla Rv:2003 zamek chtely utrhnout u dveri ale ulomily si paklic,rozbily okenko a šupem dovnitr.Spinačku ma zmaklou za chvylku,da svuj Kliček s Imobilizerem a cez diagnostiku nahra dallsi kod imobilizeru.Mnel sem vytaženou poistku na diagnostiku,nemohly nastartovat tak to odtahly.Ručka ti sotva pomuže, to bys ji musel nejak uzamknout na doraz.Jedine na noc SUNDAT kola a volant,a mit v aute Pitbula to pomuže nejvic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...