Přejít na obsah

Nefunkční ASR


soury

Doporučené příspěvky

Zdravím, mam takovej uz vcelku velkej problem s ASR (Octavia 2001 1.9tdi 66kw sedan). cca 3 mesice zpatky jsem auto koupil na stredovym panelu je tlacitko ktere nereaguje(stava doneho jde), kdyz otocim klickem kontrolka se nerosviti. V karte auta kterou me vytiskli primo ve skodovce asr je.ridici jednotka se ve VAGu hlasi a nevykazuje zadne chyby. ale ASR proste nefunguje. jedina zavaznejsi porucha ktera na aute byla - nekdo neodborne stacel kilometry a rozharasil skoro vsechny ridici jednotky, ale ted uz je to v poradku a vsechny jednotky jsou prekodovane na puvodni. ale to asrko proste stavkuje :)

btw auto bylo i v autorizovanem servisu skoda a ani tam si chlapci nevedeli rady.

predem dekuji za veskere napady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravim pánové, měl bych takovej dotaz. Porouchalo se mi asi čidlo na snímání otáček a teď mi na oktě svítí ABS, ASR apod.

Je někdo z Prahy či blízkého okolí Prahy a kouknul by se mi na to?

Případně má někdo tip na nějakého dobrého automechanika?

Přestěhoval jsem se do Prahy a tudíž tu žádného šikulu zatím nemám.

Radius

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 12 let později...

Zdravím, nikdy jsem si toho nevšímal ale nyní jsem zjistil že mi oktávka zabírá stále jen pravým kolem, i když prokluzuje tak se druhé kolo neprotočí. Moc se v tom nevyznám tak nevím jestli je to špatně nebo ne. Díky za radu

Škoda Octavia 1 1.9TDI SLX 81kw r.v. 1998

A tlačítko ASR jak bývá na středovém panelu tak na své oktavce nemám.

Editováno: , autor: Rehy0810
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...