Přejít na obsah

PROHLUBNĚ POD KOBEREČKY U ŘIDIČE


banicek

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny příznivce Yetiho. Mám dotaz. Dnes jsem vysával autíčko a na místě řidiče i spolujezdce je podlaha pod koberečky nějak "nepevná". V místě, kde mám nejvíce levou nohu, mám vytlačený dolík.. Jsem laik a tak se ptám je to běžné :aggressive: . Díky Banicek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že mám levačku většinu cesty opřenou na nášlapu na levém podběhu a tak jak mám lehkou pravou nohu na plynu tak mám i lehkou levou v místě došlapu patou na podlaze :p , ale po cca 20 tis.km to mírné prohloubení pozoruji taky, myslím si ale, že to je měkkým polstrováním podlahy pod koberečky, když na něj zatlačím uprostřed rukou, tak se protlačí o víc jak centimetr, prostě si tu časem trochu sedne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z roznych konstrukcnych a pevnostnych dovodov je plech podlahy pod kobercom vselijako divne tvarovany, preto je pod nim na niektorych miestach medzera a ak sa to miesto zatazuje, vznikne priehlbina. Koberec ani nie je mozne vyrobit s takymi malymi zaobleniami ako plech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...