Přejít na obsah

Výměna Navigace Dx


Doporučené příspěvky

Zdravím chlapi,mám octavu s origo rádiem a chtěl bych ho vyměnit za navigaci dx.Zajímá mě jestli bude rádio+cd fungovat i bez gps antény a nebo tam musí ta anténa být,nejde mi ani tak o tu navigaci ale spíše o ten design.Prostě jestli to jde vyměnit bez uprav konektorů když nepotřebuji mapy.post-68078-0-80738100-1312965027_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio bez gps antény fugovat bude, cd je jen na mapy, to nic jinýho nepřehrává. Jen stejně bude potřeba dodělat ten tuším 21-ti pinovej konktor, na jednom pinu se tam přivádí + a to by mohla ta navigace hledat. Každopádně to je lepší zapojit tak jak to zapojený bejt má a gps antena stačí nějaká malá interierová za pár stokorun. A jinak hledat, témat o dx navigaci je tu mnoho a mnoho ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vyměnit rádio za rádio a nevyužít plně funkcí navigace mi nepřipadá moc rozumné.

Další je problém ovládání. Nikde nepíšeš, zda jej chceš napojit na MaxiDot, zda bude ovládání z volantu,...jaký je to typ navi...

CD, jak psal FilipV čte pouze mapové. Jiné neumí.

Pokud zapojíš pouze dva ISO konektory (napájecí a repro) a anténu pak Ti to nahradí radio jako takové.

GPS anténa se dá sehnat za pár korun (pro skrytou montáž), konektor pro potřebné signály si doděláš za babku a vše funguje úplně v pohodě jak má.

Návodů a popisů je tady dost, ale nejlépe to popsal Cosby, odkaz má pod svými příspěvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Jednoduché jako facka, zrovna jsem to dělal.

- Konektory pasují bez úprav

- Safe pin dopojíš jednoduše (je to kabel na el.anténu, ten musíš připojit na stálé plus)

- dále jsem musel přehodit mezi sebou stálé napájení a napájení při klíčku

chodí to super :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...