Přejít na obsah

Šance II Yetiho mls v Drahanovicích


Tygrik

Doporučené příspěvky

Dnes jsem byl u Gogina na chalupě kouknout v reálu na vylepšení jeho Zelenáče :palec2: a u kávy mě mírně překecal. Dohodli jsme se, že se sejdeme v Drahanovicích v restauraci a dáme oběd. Termín bude sobota v půlce září. Kdo přijede, ten přijede. Jak budu mít chvilku, hodím sem odkaz i mapu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sory Tygříku, ale poslední týden v srpnu pro mě začíná 29.8. Jelikož víkend 27.8. a 28.8. mám pracovní, předpokládal jsem že další víkend dostanu volno, to měl být ten poslední týden srpna. Podle posledního sdělení ale musím 3.9 + 4.9 na noční. Dál rozpis neznám, nevím, jestli ho budu dělat já a nebo majitel podniku, mohu tedy jen doufat, že další víkend mám konečně volno. Jsi moc hodný, že chceš na mě brát ohled, ale asi si to nezasloužím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Artigasi, Ty si nezasloužíš jiné věci, což tady rozebírat nebudu. :p Jelikož jsi klíčová osoba tohoto fóra, řekl bych, že toto fórum s Tebou stojí nebo padá, domnívám se, že Tvá účast na srazu je nezbytná! ;) Takže až budeš vědět, kterou sobotu, tak to sem dej a zvýrazníme to megagigavelkým tučným písmem červeně. :) V pracovní dny to v září pro mě nepřipadá v úvahu, budu mít blázinec. A ještě mi řekni, jak je to s tím majákem? Nebo Tě dnes přijedu zkontrolovat do Přáslavic. :smich:

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic rušit nebudu. Kdo přijede, ten přijede. I kdybychom tam byli 2. Aspoň na nás zbyde víc Kofoly. :p

Jo a kdo bude vyrypovat a spamovat, tak toho v Drahanovicích přivítám vidlema, abych si taky rýpnul.kol8:kol-143::kol-22::D

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera odpoledne jsem byl na návštěvě u svého šéfa, snad tři hodiny. Probralo se kde co, ( holky, chlast, politika), ale směny jen okrajově

Nyní sedím nad rozpisem služeb září 2011 – květen 2012.

3 a 4.9 mám noční, to mi naplánoval šéf v rámci záskoků dovolenkářů, s tím už nehnu. Konec dalšího týdne pak mám volno pátek, sobota, neděle, pondělí (9,10,11,12.9) a pokud se někdo přidá, budu připraven udělat kdekoliv ostudu úměrnou mému věku, to znamená bez omezení.

Další volno mám pak víkend 24,25.9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Artigasi, Ty si nezasloužíš jiné věci, což tady rozebírat nebudu. :p Jelikož jsi klíčová osoba tohoto fóra, řekl bych, že toto fórum s Tebou stojí nebo padá, domnívám se, že Tvá účast na srazu je nezbytná! ;) Takže až budeš vědět, kterou sobotu, tak to sem dej a zvýrazníme to megagigavelkým tučným písmem červeně. :) V pracovní dny to v září pro mě nepřipadá v úvahu, budu mít blázinec. A ještě mi řekni, jak je to s tím majákem? Nebo Tě dnes přijedu zkontrolovat do Přáslavic. :smich:

Tygříku, hezky se to čte, ale přeháníš. V podstatě nevím, komu bych tu chyběl, zato vím, kdo by měl radost, kdybych tu přestal psát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, dáme to teda v sobotu toho 10. září, když máš volno. Kdyby něco, tak se to změní. S ubytováním byl problém, šéf campingu to musel vědět dopředu, abychom mu neblokovali víc chatek.

Artigasi, zdáš se mi chcíplý. Nevím, co vše Tě trápí, ani netuším, kdo by měl radost z toho, že bys tady přestal psát. To, co jsem napsal, myslím naprosto vážně.

Bez Tebe, Artigasi, sraz nebude!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Restaurace Na Nové, Restaurace a pohostinství, Drahanovice 92, 783 44

Telefon: +420 585 949 482

Provoz restaurace s nekuřáckým salonkem, dětským koutkem a letní zahrádkou. Nabídka minutek i specialit domácí kuchyně. Možnost pořádání oslav.

Otevírací hodiny:

Pondělí11:00 - 21:00Úterý11:00 - 21:00Středa11:00 - 21:00Čtvrtek11:00 - 21:00Pátek11:00 - 22:00Sobota11:00 - 22:00Neděle11:00 - 21:00

Telefonní čísla:

Mobil: +420 776 224 953

post-51068-0-47421800-1313143730_thumb.j

post-51068-0-97495400-1313143773_thumb.j

post-51068-0-95298800-1313143780_thumb.j

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jednom filmu pan doktor doporučoval hospodskému, aby se jel podívat do města XX, aby věděl, co ho čeká a mě dnes došlo, že to není zase tak špatná rada a tak jsem dnes sedl na kolo a jel se podívat do Drahanovic. Trošku bloudění po okolí (zcela záměrně cca 30km) a nakonec hospoda Na Nové. Nebyl jsem tam mnoho let, vlastně si pořádně nepamatuji, jak to tam dříve vypadalo, ale asi je důležitější, jak to tam vypadá nyní. Hvězdičkami bych asi nešetřil… Rád se tam znova podívám…stačí toto hodnocení? Jo a Tygřík taky dostane nějakou tu hvězdičku za výběr, třeba proto, že se tam dá sedět i v dešti pod pergolou.

Nechtěl bych ale celý den prosedět jen na zadku. Ještě se tam do srazu jednou podívám a budu hledat možnosti co v dané lokalitě ztropit za ostudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...