Přejít na obsah

Šance II Yetiho mls v Drahanovicích


Tygrik

Doporučené příspěvky

Heki a Artigasi, navrhuji válečnou poradu, ať vše klapne. Mám vše vozík i tažné.

Nazdárek, také já mám tažné a vozík. Válečnou poradu beru, asi bude nejlépe domluvit místo a termín mobilem. Jdu na to. Pro ostatní - překvapení vyšpulím ještě dnes :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhlašuji akci ocásek, opakuji, vyhlašuji akci ocásek.

Vlajka bude vyvěšena v 19hod na: GPS: 49°35'7.913"N, 17°23'11.118"E.

Kdo přijde dříve, tak tu bude dřív.

Zdar Ocásku :p , rozpoutal jsem jednání ve Funareálu v Hlubočkách, kde provozují terénní jízdy Hummerem. Jsou svolní nás tam pustit s našimi yetisky za nějaký - zatím nespecifikovaný - obolus. Řeč je zatím o sobotním odpoledni. Více informací na webu - zadej terénní jízdy hlubočky a tam si areál najdeš. Více info večer. Pro ostatní - až to předžvýkám, budu servírovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhlašuji akci ocásek, opakuji, vyhlašuji akci ocásek.

Vlajka bude vyvěšena v 19hod na: GPS: 49°35'7.913"N, 17°23'11.118"E.

Kdo přijde dříve, tak tu bude dřív.

tak teď doufám,že to tu bude i po třetí :D omlouvám se za drobný spam... aspoň vím,kam příště na kafe :)

Editováno: , autor: anqelito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhlašuji akci ocásek, opakuji, vyhlašuji akci ocásek.

Vlajka bude vyvěšena v 19hod na: GPS: 49°35'7.913"N, 17°23'11.118"E.

Kdo přijde dříve, tak tu bude dřív.

tak to tam bude i Robin dneska,doufám, že si od něj necháte řádně poradit :palec2::) tak já už se tak těším :) ...

Editováno: , autor: anqelito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OFICIÁLNÍ TISKOVÁ ZPRÁVA Z VÁLEČNÉ PORADY:

Dne 25. 8. 2011 v 18:45 dorazil na souřadnice GPS: 49°35'7.913"N, 17°23'11.118"E jako poslední Tygřík a politbyro se stalo usnášeníschopné. Po zvážení všech skutečností, byl zamítnut nápad s terenní jízdou, jakož i stanová párty. Hlavním důvodem byl malý počet účastníků a komplikovaná doprava stanu a příslušenství.

Co nás tedy 10. 9. 2011 čeká:

1)Sraz 9:00 na parkovišti na starém autobusovém nádraží v Olomouci (u tržnice). Mike bude naveden do centra, kde zaparkuje na náměstí.

2)Návštěva Českého rozhlasu v Olomouci, kde bude den otevřených dveří, budeme VIP a provázet nás bude samotný pan ředitel. Exkurze potrvá cca 1 hodinu.

3)Výstup na radniční věž. Mike má 2 možnosti: a)počká v hospodě (pokud mu to doma nedovolí, tak v cukrárně) a b)dobrovolníci (zatím se přihlásil jen Tygřík) ho vynesou v zubech či na zádech nahoru.

4)Přesun do Drahanovic na oběd.

Děkuji svým spolustraníkům, Artigasovi, jeho ženě, dceři, Robinovi a Tulákovi za příjemný večer a vynikající ocásky.

Hekimu děkuji za aktivní přístup a zařízení exkurze v rozhlase a výstupu na věž.

Chlapi je mi ctí s vámi spolupracovat! :palec2:

post-51068-0-18819600-1314306809_thumb.j

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tygříku, dík že myslíš aj na mě, ale myslím si že bude lepší Vás všechny počkat u radniční věže a jak slezete dolů, tak jet na ten oběd. Čekat na náměstí a pak na prohlídku věže, by bylo zbytečné. Doufám, že nebude vedro, jinak se usmažím, upeču, uvařím a já nevím co ještě dělaj kuchařky v kuchyni. smile.gif Viděl bych to na deset u věže, ale musíš mi dát souřadnice nebo název ulice. A pro upřesnění, já můžu čekat i v hospodě mě nikdo nic nezakazuje jsem svobodný jako pták biggrin.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek 9.9. ? :D Plánovat se musí. Buďto chci a udělám si čas, nebo nechci a neudělám si čas. ;)

Rezervace v Drahanovicích posunuta na 13 hodin s tím, že dorazíme mezi 13 a 14 h.

Účastníci / Počet osob:

Tygřík / 2

Artigas / 2

Heki / 2

MikeTTT / 1

Gogo / 2

Pan V / 1

Anqelito / 2

Vld75 / 1

Celkem: 13

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se hlásím. Manželka se ještě rozmýšlí. Prý určitě, jestli dorazí i Vojta Dyk, aby nás podpořil oranžovým Yetim. :p

S výstupem na radniční věž s ní ale určitě nepočítám. Na taková alotria ji neužije (bojí se výšek). MikeTTT bude mít alespoň v hospodě podporu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...