Přejít na obsah

Šance II Yetiho mls v Drahanovicích


Tygrik

Doporučené příspěvky

Raději jsem zadal salonek v restauraci v Drahanovicích na 11:00 v sobotu 10. září 2011 pro 20 lidí. Naštěstí tam nemají žadnou akci. Vysvětlil jsem paní, o co se jedná a mám jí ještě volat, zda to platí nebo nás bude víc či míň. Od 29. srpna do 8. září mají zavřeno. Tak jsme to vychytali.

Poprosil bych vás, abyste napsali, kdo určitě přijede. Prosím, nepište sem kraviny, ať to mohu dát dohromady. Děkuji.

Na tom, že je to v Drahanovicím, má zásluhu Gogo, který mě při výběru možných hostinců zarazil.;) Gogo se nemusí ani hlásit, počítám s ním automaticky. :)

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vede tam lanovka.

Myslel jsem spíš okružní jízdu. Komu by se chtělo po obědě šlapat.

Právě koukám na mapu a přemýšlím, jak jsi to myslel s tou okružní jízdou. Možná v pondělí zkusím na kole trasu Drahanovice – Slatinice – Čelechovice – Stařechovice – Čechy pod Kosířem a zpět do Drahanovic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tygriku prosím tedy o dvě místa ... přítel na romantický výlet do Olomouce nic nenamítal a dokonce si to nechal zapsat do kalendáře :)

jediná otázka,kterou měl, byla, zda-li bude nějaký offroad park :D:)

Angelito, mám pro tebe další typ na výlet. Je to hrad Úsov. Na hradě je velice zajímavá sbírka paroží. Možná by se tam tvůj přítel mohl podívat, aby věděl, do čeho jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl dnes opět na čumendě v lokalitě srazu. Auto zaparkované v Litovli a pak na kole do Drahanovic a kolečko: Drahanovice – Slatinice – Čelechovice na Hané – Čechy pod Kosířem – Drahanovice a zpět do Litovle. 4hod na kole, zadek protestoval, ale jinak hezká projížďka. Jet tuto trasu autem by asi nebylo ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artigas mě kontaktoval s nápadem, zda se později odpoledne nepřesunout na Náklo ( není daleko ) a tam zůstat přes noc. Artigas by se pokusil zajistit polní vojenský stan, vzal by svou vyhlášenou přenosnou udírnu a našel by se i malý soudek piva.

Rád bych slyšel vaše názory. ;)

Bohužel, já se budu muset vracet.

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artigas mě kontaktoval s nápadem, zda se později odpoledne nepřesunout na Náklo ( není daleko ) a tam zůstat přes noc. Artigas by se pokusil zajistit polní vojenský stan, vzal by svou vyhlášenou přenosnou udírnu a našel by se i malý soudek piva.

Rád bych slyšel vaše názory. ;)

Bohužel, já se budu muset vracet.

To se mi mooooooooc líbí Jen nevím, jak už jsem psal Artigasovi v mailu, jestli budu mít v neděli volno. Jinak - všemi 10ti. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...