Přejít na obsah

Šance II Yetiho mls v Drahanovicích


Tygrik

Doporučené příspěvky

Mike, vůbec bych se Tater nebál. Na prvním srazu, při terénní vložce v Automotoklubu Dobřany nebylo moc poznat, kdo má 4x2 a kdo 4x4. Koukni na fotky. Majitelé čtyřkolek se v terénu vesměs bojí na to šlápnout, takže já se nebojím tvrdit, že jim to s předohrabem nandám.

Tatry budou pro většinu docela daleko, takže když už, tak na celý víkend.

Angelito, tebe se ptát nebudeme, jestli pojedeš, ty to dostaneš příkazem a hotovo!

Editováno: , autor: Artigas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oficiální tisková zpráva politbyra - YEŤASS je splnomocněn prohlásit:

Akce pro některé začala již v pátek. Artigas zahájil opět operaci OCÁSEK a s Anqelitou to pořádně rozjeli umytím Yetíka. Následovala sportovní část, kdy se ochutnávalo ovoce, které proběhlo trubkami. Dle referencí svědků bylo opravdu důkladné. Tygřík lituje, že to nestihl.

V sobotu do 9:30 se sjelo 10 Yetíků na určeném místě, tedy starém autobusovém nádraží v Olomouci. Někteří trošku bloudili a jeden zbloudilec si, bohužel, při otáčení odřel o obruvník elektron (nechci jmenovat Mika). Jednotnou řadu se nám nepodařilo zaparkovat, neb většina národa je s chápavostí mírně pod průměrem (viz testy PISA, TIMSS) a vleli nám s Peugeoty a jinými pavozy do řad. Netrpělivě byl očekáván příjezd nejdůležitějších osobností: Tuláka a Artigase, kteří skutečně přijeli v klobouku a s platem vajec. Následovalo pár dokumentačních fotek, Mika jsme s Hekim úspěšně navedli na parkoviště u radnice a ve volné chvíli, než se nám mohl pan ředitel rádia věnovat, prohlédli náměstí. Mikův vozík se Tygříkovi s Artigasem podařilo šťastně složit, velkou motivací jim byla informace, že to zvládly i dvě blondýny.

Následovala zajímavá prohlídka rozhlasu, kdy nám byla panem ředitelem přidělena velmi ale opravdu velmi sympatická průvodkyně Dita. Nahlédnout pod pokličku, jak se vaří pořady Českého rozhlasu, nemáte každy den. Mika jsme také šťastně dostali do prvního poschodí a opět zpátky. S čím jsme trošku nepočítali byl nával lidu obecného a vydýchaný vzduch, který do mdlob přivedl dva nejmladší účastníky. Vše se ovšem zvládlo.

Ve 12:45 zamířilo 9 Yetíků (jeden se, bohužel, musel vzdálit) do Drahanovic. Po příjezdu na místo nás čekalo nemilé překvapení, parkoviště, které obvykle zeje prázdnotou, bylo zcela zaplněné. Díky ochotné obsluze restaurace a manévrování kolony Yetíků se podařilo zaparkovat na přilehlé louce naproti. Někteří neodolali a místo přes příjezdovou cestu to vzali přes mělčí příkopu. Usadili jsme se v salonku, kde si zřejmě větší část učastníků objednala Yettiho mls. Všichni si pochutnali, popovídali něco o sobě a svých Yetících. Vládla soudružská atmosféra. Každý dostal od pana ředitele milý a užitečný dárek.

Kolem 16:30 všichni přeparkovali Yetíky čumáčkem ven a nastalo velké focení. Všechno uteče, čas běží a nastal čas loučení.

Závěry:

1)Anqelito je skutečně ženská.

2)Sešla se opravdu fajn společnost.

3)Nedá se nic dělat, sraz zase bude.

4)Poděkování všem účastníkům.

5)Kdo nebyl může jen litovat.

6)Byla potvrzena správnost naší cesty a naše pokroková úloha v dějinách.

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, děkuji. Málem bych zapomněl na dárek. Už jsem to editací napravil. :kol-18:

Miku a Zdenku, bavím se, jak se bavíte. Ale jste vedle jako jedle. :smich: Heki a Artigas Vám vše vysvětlí (doufám, že mimo fórum). Večeři si dělám sám. :kol-16:

Jak se pozná ženská?

1)Jsem generace Černobylu a s tím se pojí určité schopnosti.

a hlavně! 2)ROZHODLO TAK POLITBYRO!!!!!!!!!!!!!! lol

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, děkuji. Málem bych zapomněl na dárek. Už jsem to editací napravil. :kol-18:

Miku a Zdenku, bavím se, jak se bavíte. Ale jste vedle jako jedle. :smich: Heki a Artigas Vám vše vysvětlí (doufám, že mimo fórum). Večeři si dělám sám. :kol-16:

Jak se pozná ženská?

1)Jsem generace Černobylu a s tím se pojí určité schopnosti.

a hlavně! 2)ROZHODLO TAK POLITBYRO!!!!!!!!!!!!!! lol

A nešlo by předat schopnosti z Černobylu? smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako vždy zdravím všechny.Po příjemně strávené sobotě jsme byli v neděli s manželkou na Hanáckých slavnostech v Prostějově a až nyní jsem se dostal napsat pár slov.Sraz se podařil,hlavně díky Tygříkovi,doufám že Yetiho mls máte všichni ve svém jídelníčku.Já bych měl zase takový tip na příští sraz,co tak třeba někde na Sázavě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovou ideu, že bychom dali sraz v autocampu Žralok v Plumlově. Zařídil bych noční prohlídku zámku a mám v plánu i podvečerní kulturní program. Doufám, že mi kamarádi z Plumlova pomohou. Takové malé překvapení pro Anqelitu. Samozřejmě táborák, udírna. Druhý den focení a spanilá jízda. Kam by to mělo být musím vytřídit, několik nápadů mám. Doufám, že Gogo opět zasáhne. Také si pohrávám s Hekiho nápadem na terenní vložku. Termín bych asi viděl sobota a neděle v květnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...