Jump to content

Palubní deska


tomson1
 Share

Recommended Posts

Tak chlapi,ve čtvrtek dávám svoji lásku do servisu na sundání event. výměnu přístrojovky. To jsem zvědav,jak to vše dopadne. Kdo to už podstoupil??Máte někdo zkušenosti?

Byl jsem pritomen zamene me origo pristrojovky s malym PP za MaxiDot pristrojku.

Nejvetsi prace byla s vyndanim pristrojky, nejvetsi drbka.

Samotne oziveni nove pristrojky lehka vec, vcetne preneseni servisnich intervalu a km a nakodovani imo ze stare pristrojky.

Vseho vsudy max do 1hod max 1,5hod prace.

Delal mi to ale servisak kteryu v techto vymenach byl velmi zbehly, verim ze bezny servis s tim bude zapasit ...

Pak poreferujes urcite jak dlouho ti to trvalo, zeio ... :)

Link to comment
Share on other sites

3h?? To už ji měli objednanou?? To čumím,montáž,demontáž,klobouk dolů.Já tak čekám 3dny teď mě napadá měnil jsi budíky,nebo celou palubku??Možná jsem se špatně vyjádřil,já musím sundat celou palubní desku.

Ano, už jí měli v servise.Čekali až přjedu a pustili se do toho.Měnili jen přístrojovku, což znamená spoustu věcí vycukat.

Link to comment
Share on other sites

Tak chlapi,ve čtvrtek dávám svoji lásku do servisu na sundání event. výměnu přístrojovky. To jsem zvědav,jak to vše dopadne. Kdo to už podstoupil??Máte někdo zkušenosti?

Asi před rokem jsem zde o tom psal, na zcela nové O2 mě po ujetí asi 5 km po předání v autosalonu prasklo krycí sklo přístrojovky na 2 místech. Byl to pěkný porod s reklamací (asi špatná technologie při tvarování skla), neboť jsem tehdy byl asi první komu se to stalo, byl se na tom dívat osobně šéf reklamací z MB, a potvrdil technologickou vadu z výroby, o čemž autosalon před tím nechtěl pomalu ani slyšet.

JENŽE, po tom co mě poslali do servisu novou, jim po instalaci zase praskla :D , a po zaslání další (3. !) ji ani již neinstalovali, neboť již byla prasklá z jejich skladu (!) ;) .

Čtvrtá byla již OK, ale měli velké problémy s její nakodováním, nakonec se jim to povedlo po několika konzultacích s MB a upgrade SW v tom jejich diagnostickém zázraku...

To vše se stalo již před cca 11 měsíci...

Link to comment
Share on other sites

Diagnostik - mohol by si stručne popísať postup a hlavne úskalia pri demontáži vrchu prístrojovky. Hľadám totiž miesto na výsuvný displej a zatiaľ to vyzerá tak, že jediná možnosť je ho dať do kastlíka na vrchu rístrojovky tak, že bude smerovať vodorovne vpred. Zavadzajú tam ale rozvody vzduchu do štrbiny pod oknom a zrejme sú súčasťou vrchu prístrojovky. Tak k ich úprave asi bude musieť ten vrch von z auta.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

To Diamant:

Už je tam, takhle to vypadá, omlouvám se za kvalitu fotografie, je to "máznutý", focený za jízdy, chtěl jsem totiž zachytit příjemný detail: kontrolku tempomatu (vpravo). S imobilizérem nebyly problémy, muselo se auto "rozkódovat" dle PINu co dodává výrobce ke klíči a zase vše nastavit, musí to dělat odborník s patřičným vybavením, protože se musí přehrát všechna data z ŘJ (stav km, ... zkrátka úplně všechno.... atd.) Jediný problém je s rádiem, u kterého se musí zadat znovu bezp. kód a ten není nikde ve fotodokumentaci, musí mi ho sdělit v servisu, takže to musím zařídit zítra, jinak vše funguje bez problémů.

post-63-1158779342.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ceny jsou včetně DPH. jak to dělá to fakt nevím, ale nabídku má opravdu zajímavou, já jsem si od něj vzal a hned namontoval antifeflexní skla do vnějších zrcátek, které jsou standardně v modelech Octavia II RS a L&K od modelového roku 2007. Vnitřní zrcátko mám samozatmavující, a večer jsem zjistil, že ta vnější antireflexní mají také něco do sebe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...