Přejít na obsah

Palubní deska


tomson1

Doporučené příspěvky

Díky, ale kola pujdou po zimě nebo až nasadim zimáky pryč. Ty 16ky jsou malý. Takže předběžně avizuju, že pasujou na OII a nejsou ani jednou odřený :t

Diky -_- , ja 16 mam, spise pokukuju po 17" RS.

H.

Ty sou za 25tis uplně nový i s novejma pneu.

Ty mne teda ukecavas :-)))) Dej sem nejake blizsi foto tech kol??

H B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

vymenu plastaku za kozenej chapu, ten plastak je strasnej.

ja menil volant taky, ale za RS, protoze co ten multivolant nabizi? ovladani radia- vzhledem k tomu, ze obema rukama drzim volant minimalne, je to pro me nepodstatny, pak predpokladam ze lze ovladat tempomat, to je stejny jako s radiem. pro ty, kteri drzi volant "predpisove" se to asi vyplati...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dojem že se multifunkční volant dělá ve dvou verzích: jedna pro ovládání audia, druhá pro ovládání audia + telefonu, já sice multifunkční nemám, ale jedna z podmínek při volbě interiéru byla že tam musí být kožený volant, navíc nevím, proč to u auta za přibližně 3/4 mega nedodávají sériově. Každopádně kožený volant se velice příjemně drží a vřele doporučuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den, abych to uvedl na spravnou miru, pri vymene budiku nemusi v zadnem ze Skodovackych aut volant dolu. Tak jen na upresneni , jinak dekuju za kladne reference. AlesioP

Ani u Supa??Já děla už tři a vždy jsem volant sundával.Nedovedu si představit to dělat bez sundání volantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den, abych to uvedl na spravnou miru, pri vymene budiku nemusi v zadnem ze Skodovackych aut volant dolu. Tak jen na upresneni , jinak dekuju za kladne reference. AlesioP

Ani u Supa??Já děla už tři a vždy jsem volant sundával.Nedovedu si představit to dělat bez sundání volantu.

Tak před chvilkou mi Alesio budíky měnil za Maxi Dota a fakt volant dolů nemusí...můžu potvrdit je ho slova.Tu změnu budíků vřele doporučuju, mám 1.6 MPI MR2005 a dokonce mám i aktivní kontrolku tempomatu..je to bomba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navíc nevím, proč to u auta za přibližně 3/4 mega nedodávají sériově. Každopádně kožený volant se velice příjemně drží a vřele doporučuji

presne tak, to taky nechapu

jinak budiky jdou opravdu sundat a nasadit bez sundavani volantu. ne ze ja bych to umel, ale videl jsem to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...