Přejít na obsah

Palubní deska


tomson1

Doporučené příspěvky

Ja ani neviem, do akej miery prispievajú tie namodralé zrkadlá, lebo ja mám tie vonkajšie aj zatmievacie. Ale keď sa nad tým tak zamyslím, je to pekná blbosť, že "antireflexné zrkadlá", nie?

Možná je to i psychologický hledisko, člověku se zdá že je to příznivější :D

Jinak musím říci, že pokud někdo při objednávce auta váhá zda má či nemá zvolit MaxiDOT tak jednoznačně ano pro MaxiDOT! Je to velice příjemná záležitost proti původním malým kontrolkám PP!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já MaxiDOT nemám a ty stříbrný kolečka musím mít :D

Jirko, fakt MaxiDot, no i stribrne kolecka doporucuju. Vubec jsem nelitoval 5 000 priplatku za maxidot, akorat Brumlo, nemenila se tam i packa?? To ovladani maxidotu je v kazde Octavce a jen se s pridanim aktivuje???

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Hany:

Páčka se měnit nemusela, protože když je tam PP (který mám dojem je u všech verzí OII kromě provedení Clasic) tak stejná páčka ovládá zobrazení hodnot na tom malém display akorát u MaxiDOTu je rozsáhlejší menu. A fakt, investice do MaxiDOTu je velice rozumná. Mohu posoudit z vlastní zkušenosti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyrobeno květen 2006

TAk to sem rad ze je to takhle v pohode asi do toho taky pujdu - kde ti to delali? a jak jim to dlouho trvalo? jinak ten bezp. kod na radiu je mazec ..

Běž do toho, vřele doporučuju, já jsem si původně myslel že to není bůhvíjaký rozdíl mezi malým displayem a Maxi DOTem, ale fakt je! No a navíc ten MaxiDOT v kombinaci s budíky RS ve tmě při osvětlení vypadá bezvadně. Objednával jsem to přes Alesia, mrkni na jeho web, jel jsem do Boleslavi, kde mi to on spolu s jeho kámošem udělali za cca 1 hodinu (maximálně). Jak jsem už psal, všechno znovu korektně nakódovali a přenesli data z řídící jednotky.Musíš k tomu mít oba klíče + pin k imobilizéru co jsi dostal při zakoupení auta. Taky - jak jsem psal v jiným vlákně je hezká "blbůstka" kontrolka zapnutýho tempomatu která je na těch nových přístrojích. Jen to rádio musíš řešit jak jsem psal, jinak to prostě nejde a to mi v servisu říkali, že do budoucna to má být tak, že auto se přes diagnostickou zásuvku zapojí online do sítě, z Boleslavi nastaví takhle "na dálku" ten bezp. kód rádia, takže uživatel se ho prý ani nedozví. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teraz mi menili Stream v zaruke a vsetky kody mi nalepili do navodu na pouzitie

Já mám přímo v návodu k autorádiu napsáno, že má tzv. systém komfortního kódování (nevím co je na tom komfortního) :angry: a že v případě potřeby kódu se mám obrátit na servis Škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdravim kdybste nekdo shaneli nove budiky vcetne instalace tak neni problem. Jsou tu same modelove roky 07 takze to podporuje funkce jako napsiklad ten aktivni tempomat......www.auto.asp2.cz

Zdrávím - Nevíte prosím někdo??

- docela vadí prach který se dostavá pod plexisklo tachometru - myslel sem že by to mohlo být víc vzduchotěsnější.

- Nemá prosím někdo postup jak to bez úhony rozebrat ??

Auto mám 6 měsíců - a myslím že s takovejma prkotinama se mi v servisu nebudou zabývat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám prach a chlupy z hadry v panelu přístrojů od začátku. Navíc jsem zjistil, že na Maxi dotu mám otisk prstu. Reklamoval jsem to hned po týdnu, ale odpověděli mi, že panel je nerozebiratelný. Jako závadu to neuznali, prý to není funkční vada a nesnižuje to čitelnost přístrojů.

Vše jsem nafotil a poslal výrobci. Ten mi slíbil pomoc při řešení. Jsem domluvený s vedoucím servisu na příští týden a vypadá to, že panel přístrojů vymění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsetko sa da rozobrat, len to da dost roboty uvolnit tie spony na ktorych drzi plexisklo...ale samozrejme najprv odmontovat volant, vybrat budiky a potom ich rozobrat...takze robota pre servis. ale ja ani po dvoch rokoch s prachom na pristrojovke problem nemam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry, teraz si nie som isty. ja som zatial mal rozobrate len budiky s maxikom, ta montaz na mna uz pol roka caka :D asi som trepol nejaku blbost, zda sa mi ze to bolo v niektorom vlakne o maxidote s tym volantom. je tu vela ludi co to uz maju za sebou tak ja budem radsej ticho -_- som nejaky prepracovany v poslednej dobe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...