Přejít na obsah

Utržené boční vedení opěradla řidiče


headerTDI

Doporučené příspěvky

Ahoj, setkal jste se někdo s tímto problémem?? Od začátku máme v autě tyto sedačky nemohl jsem si je vynachválit ale todle je nic moc, tlačí to do zad a na delší cestě ně i z toho záda bolej je to u řidičovy i spolujezdcovi sedačky na vnější straně, nevíte někdo jestli se to nechá nějak řešit někdo nějaký zkušenosti? díky za odpověď. P. S. bordelu si nevšímejte auto přijelo z dovolený a ty fotky taky nic moc nevim jak bych to pořádně vyfotil.....

post-25692-0-73285700-1313149148_thumb.j

post-25692-0-08156700-1313149227_thumb.j

post-25692-0-85917400-1313149243_thumb.j

post-25692-0-64991900-1313149256_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

kamarád má OII FL se sport paketem Dynamic a měl na obou sedadlech taktéž zhroucené bočnice. Valil s tím do servisu a bez problému to vyreklamoval. ;)

Podobný problém se řešil aj zde : .

Pokud máš ještě tu možnost, určitě bych to nenechal jen tak být. ;)

Ať to vše případně dobře dopadne. ;) Vím sám, že to občas není se servisy ŠA jednoduché . :feve:

Editováno: , autor: Sabaton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdary.taky jsem se s tim setkal.do servisu jsme ani nejezdily.jsem kousek od plzne a znam typka kterej dela potahy do aut .dela i do mercedesu a tak a dela i škodovky.má na to orig látky.jestli chceš můžu sehnat číslo.je ze Strašic je to tak 25km od plzne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že to není utržené, ale jenom jakoby pokrčený ten molitan pod potahem a možná by to šlo spravit - oddělit opěradlo a zespodu pod potahem porovnat molitan na původní místo. A taky asi nacvičti správný grif při nasedání do auta, nesednou při nastupování na tu bočnici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Uz se to tu parkrat resilo. Po cca 15000 km se mi postupne zacalo bortit bocni vedeni u sedacky ridice. Ted v cca 27000 mi to zacina tlacit do zad a neskutecne mi to s..e. V servisu mi reklamace neuznali, ze pry je to opotrebenim. Rekli at zavolam na zakaznickou linku a vysledek byl stejnej. Sedacka u feldy po destkrat vetsim probehu kilometru vypada lip nez u novy octavie za hrisnej peniz. Taktez latka pouzita na sedackach vykazuje na muj vkus velmi brzo znamky opotrebeni. Je nejaka cesta jak skodovku presvedcit na opravu v zaruce? Prece neni mozny, ze nekomu to uznaj na zaruku a nekomu ne. To jsem si mel koupit radsi dacii.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...