Přejít na obsah

Polepy dveřních sloupků


Brumla

Doporučené příspěvky

ma je na aute cca pul roku a zatim OK.

carbon milotec

trochu mimo tohle téma - koukám, že máš asi N1, ale vzadu průhledný folie. Včera jsme do firmy objednali taky OII kombika v N1 a máme v plánu stejnou "úpravu" folií, jako ty, tak bych se chtěl jen optat, jak na to reagujou policajti pokud už tě kontrolovali. Dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu mimo tohle téma - koukám, že máš asi N1, ale vzadu průhledný folie. Včera jsme do firmy objednali taky OII kombika v N1 a máme v plánu stejnou "úpravu" folií, jako ty, tak bych se chtěl jen optat, jak na to reagujou policajti pokud už tě kontrolovali. Dík :)

U nás je to rovnaké, pred montážou sme dostali na výber, aké fólie tam chceme dať - zvolili sme s 0% zatmavením. Fólia tam musí byť len kvôli tomu, aby sklo lepšie odolalo prípadnému nárazu nákladu vezeného v kufri...

S policajtami ani colníkmi zatiaľ žiaden problém!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
trochu mimo tohle téma - koukám, že máš asi N1, ale vzadu průhledný folie. Včera jsme do firmy objednali taky OII kombika v N1 a máme v plánu stejnou "úpravu" folií, jako ty, tak bych se chtěl jen optat, jak na to reagujou policajti pokud už tě kontrolovali. Dík :)

U nás je to rovnaké, pred montážou sme dostali na výber, aké fólie tam chceme dať - zvolili sme s 0% zatmavením. Fólia tam musí byť len kvôli tomu, aby sklo lepšie odolalo prípadnému nárazu nákladu vezeného v kufri...

S policajtami ani colníkmi zatiaľ žiaden problém!

V SK je jina legislativa co se tohodle tyce, tam muzou byt folie i pruhledne, u nas v cz jen nepruhledne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi už tady nebudou černé B-sloupky aktuální, ale od Milotecu jsem si je pořídil na červenou flameco metalízu a podle mně tomu auto sedí.. Ten sloupek mi v barvě přijde až moc masivní.. Zatím fotku po nalepení nemám, ale jestli by někdo měl zájem, můžu pořídit..

OK, šoupni sem foto jak to vypadá, já jsem otázku polepu sloupků na své stone metalíze zatím odložil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je tam mám docela dlouho, tak se vlastně divím, že to ještě vyfocený nemám. Ale podle mně tomu prospěly, na tuhle barvu mi černé doplňky tak nějak sedí. I ty kryty na prahy jsem pořídil jen černé, v práci na služebákách máme s těmi kovovými vložkami a ten plech chytá takovou divnou patinu..vypadá to nějak divně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...