Přejít na obsah

DX navigace - odmontování


Doporučené příspěvky

Zdarec chlopi!

Můžete sem, šoupnout, prosím, návod na odmotování DX navigace ze Superba? Potřebuji zjistit jaký mám typ a ten zjistím na zadní straně DX-ka :feve: .

P.S. Omlouvám se administrátorům za nové téma, ale hledal jsem a o montáží/demontáží DX-ka ani ťuk.

Předem díky!! :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO: žralok

Díky, chlape! Hlavně se bojím toho dekoru, ať to nepraskne, ale jedu si v pátek pro tento "uvolňovací klíč pro autorádia", snad to půjde s tímto "pomocníkem" dobře, zde je link:

http://www.levnealarmy.cz/eshop/car-audio/plastove-adaptery-kastliky/kastliky-vytahovaci-vidlicky/uvolnovaci-klic-pro-radia-mercedes-vw-pc5-132.html

A ten klíč vypadá asi takto (viz. obrázek)

Hodím tu pak návod s fotkami pro ty, kteří to také budou někdy dělat poprvé :palec2:

Editováno: , autor: Fanny84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vážně nepotřebuješ. Aby jsi to vytáhl bez problémů tak by jsi potřeboval stejně 4 kusy. Jde to tím šroubovákem. Věř mi, už jsem ji měl venku několikrát a netrvá to déle jak 30 vteřin. Tendekor nepraskne je docela robustní a pevný. Taky jsem měl strach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO='žralok'

Ok, asi máš pravdu..Jinak cena je za pár, ale i tak, když jsem se na to díval podrobněji, tak jsou to jen "plíšky", takže šroubovákem by to mělo jít také bez problému.

Jak jsem slíbil, až se na to vrhnu, hodím jsem návod s fotodokumentací.

Jinak díky za HELP :scooter:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 - v každém rohu navigace je pojistka kterou musíte zatlačit směrem do středu navigace. Je tam takový žlábek v kterém se to pohybuje. Pojistky jsou vidět jen z vrchu a zespoda.

zatlačit na tu pojistku můžete malým šroubovákem nebo nožem. Je to jedno. Po zatlačení musíte ten roh vytáhnout směrem do auta a jít povolit další roh.

3 - až máte povolené všechny pojistky tak můžete vytáhnout navigace ven z palubovky a oddělat konektory.

Typ navigace je na pravé straně.

Montáž je opačná jen navigaci zatlačíte a v každém rohu přimáčknete aby jste měli jistotu, že pojistka zapadne. Kryt nasadíte na horní straně a domačkáte směrem dolů.

post-452-0-30948800-1313765901_thumb.jpg

post-452-0-00014000-1313765926_thumb.jpg

post-452-0-61018700-1313766123_thumb.jpg

post-452-0-04730800-1313766143_thumb.jpg

post-452-0-00677000-1313766195_thumb.jpg

post-452-0-92447100-1313766209_thumb.jpg

post-452-0-94783700-1313766224_thumb.jpg

post-452-0-36823700-1313766242_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO: 'žralok'

Tak nic nooo :p . V pohodě! Ty to máš "hezčeji" vyfocené :palec2: .

Jinak jak jsem měl strach sundat ten kryt, tak teď mohu v klidu říct, že kryt je pevný, není se čeho bát (samozřejmě dodržovat přesný postup jak napsal "žralok"). Šlo to ve finále hladce! Ještě jednou díky!!!! (další věc, která se hodí do života, no ne ? ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

DVD potřebuješ externí. Můžeš ho dát třeba do přihrádky ke spolujezdci. Tam je to nejblíž a je tam výdech klimatizace tak ti to zároveň bude ochlazovat. A nejlepší je koupit 1/2 DIN ovou velikost. Měli by to mít ve stualarmu.

http://www.stualarm.cz/produkt/dvp-2000-slim1/2-din-dvd-prehravac-s-sdusb-vstupem/

Něco takového třeba.

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

ahoj kluci,koukám jak pěkně vyndaváte navi dx..taky mam tuhle navigaci..mam malí problémek..žere mi baterku,musel jsem udělat tajný vypínač..navi jsem kdykoli zapnul i bez klíčku ve spínačce,což není správně,podle mě tam šel stálí proud,ale jak mam zapojit?koupil jsem již takhle zapojeno a potřeboval bych poradit,něco tam nebude správně:-(..díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

To mi dělala taky. Stáhni si návod. Podle mě budeš mít zapnutou funkci stahování dopravních zpráv. Když jsem s autem nejel 3 dny tak mi to vycucalo baterku.

Ahoj, dostal jsem se k tomuto problemu, od znameho... v servise mu udelali z pojistky na radiu vypinac yb nezralo baterku ale od te doby radio prestalo hrat...

staci poladit to nasaveni nebo je neco spatne? predem diky za odpoved... D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si jako asi děláš prdel. Jako v servise vyřešili vybíjení akumulátoru tím, že na pojistce na radio udělali vypínač? :kol-44:

To jsi mě ale pobavil. :kol-28:

To si jako majitel takto převzal vozidlo ze servisu po opravě?

Ptáš se, jestli je něco špatně...

Odpověď: úplně všechno - servis i majitel vozidla

Rada: Pokud takto v servise řeší opravy, už tam nechodit a vyhýbat se mu obloukem a pokud si majitel takto vozidlo převzal, ať to radši prodá za včasu, koupí si třeba Favorita a na palubku si postavit tranzistorák na baterky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si jako asi děláš prdel. Jako v servise vyřešili vybíjení akumulátoru tím, že na pojistce na radio udělali vypínač? :kol-44:

To jsi mě ale pobavil. :kol-28:

To si jako majitel takto převzal vozidlo ze servisu po opravě?

Ptáš se, jestli je něco špatně...

Odpověď: úplně všechno - servis i majitel vozidla

Rada: Pokud takto v servise řeší opravy, už tam nechodit a vyhýbat se mu obloukem a pokud si majitel takto vozidlo převzal, ať to radši prodá za včasu, koupí si třeba Favorita a na palubku si postavit tranzistorák na baterky

Je to spis vyzva pro me.. ohledne toho radia...zere me to a rad bych to vyresil... nekdo rikal ze je to jen v nastaveni info zprav... ale zas na druhou stranu proc prestal fungovat zvuk? prijde mi to jako by byl permanentne zapnuty telefon, ktery tam samozrejme neni... uplne nejvyhodnejsi by bylo prepojit na obyc 1din radio... ale tto radio ma spešl vyvod pro repro pro dalsi zesilovac... radio sice vystup pro repro ma... (iso) ale neni k nemu nic privedeno.. v tomto mi muze nekdo poradit jak to prepojit ci odpojit a kde pripadny zesilovac najdu?... jinak v uplne dobrem stavu tento superb opravdu neni...

 

diky za reakce...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

To si jako asi děláš prdel. Jako v servise vyřešili vybíjení akumulátoru tím, že na pojistce na radio udělali vypínač? :kol-44:

To jsi mě ale pobavil. :kol-28:

To si jako majitel takto převzal vozidlo ze servisu po opravě?

Ptáš se, jestli je něco špatně...

Odpověď: úplně všechno - servis i majitel vozidla

Rada: Pokud takto v servise řeší opravy, už tam nechodit a vyhýbat se mu obloukem a pokud si majitel takto vozidlo převzal, ať to radši prodá za včasu, koupí si třeba Favorita a na palubku si postavit tranzistorák na baterky

tak pokracovani... v servise udelali sice tento vypinac ale uplne nesmyslne... protoze to nevybiji radio ale zesilovac... nehralo to proto ze ho proste odpojili a nic nerekli.... nejak vic jsem se ted k tomuto superbu nedostal.. ted otazka co je spatne v zeslilovaci a zda se to jeste nejak vyplati hledat zavadu spotreby.. ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...