Přejít na obsah

Vystřelené airbagy - znovu nabití?


Hybrid666

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám možnost koupit bouraného Supa na předek, bohužel airbagy jsou venku. A nevím zda se dají dát do původního stavu tak aby 100% fungovali. Po technické stránce vím že koupím novou palubku a volant (airbag) a vyměním. Ale jak je to s elektrikou? Vím něco otom že se dá resetovat nějak ta airbagová jednotka, ale jak je to stím co ten airbag spustí? Popř je to 2002 1.9 96kw což ale asi neni potřeba vědět :)

Doufám že tu tohle téma neni, nemohl jsem ho najít.

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dál nic. nevím, co myslíš tím reaktivovat, pokud tím nemyslíš smazat chybu airbagu. Kroužek, pokud je dobrej se měnitt nemusí. Je dobré napojit na zkoušečku a proměřit při otáčení dokola. Prostě vyměnit pytle, ev.zkontrolovat ten kroužek a smazat airbagy na VAGíně. Nic víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se do toho pustil..zjistil jsem,že airbag ve volantu je a u spolujezdce chybí. Vyndal jsem kastlík,ale nikde se mi nepodařilo najít konektor na airbag spolujezdce??? Zadní pásy byly seklý,tak jsem je vymontoval a chystám se do nich podívat,jestli to pujde ještě zprovoznit. Diag.mi hlásí 5chyb airbagu..nevíte někdo co je to za chyby nebo je to všech 5 chyb kvuli chybějícímu airbagu? Díky
 

post-55359-0-36295600-1363959226_thumb.j

Editováno: , autor: Roy Jones jr.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...