Přejít na obsah

ASR....občas se samovolně vypíná


Host aka

Doporučené příspěvky

Poslední dobou se mi začalo stávat, že se mi po nastartování na budících zapne ikonka vypnutého ASR. Na tlačítko to nijak nereaguje. Při dalším startování už se to neobjeví a tlačítko normálně vypíná/zapíná...nechápu. Jinak to samovolné vypínání je čím dál častější. ASR jsem zkušel a funguje (při vypnuté kontrolce na budících). S jakou opravou mám do budoucna počítat...? Nedávno mám měněné tlumiče a brzdy, nemohlo se podělat nějaké čidlo?

P.S.: Tuším, že tohle téma tu kdysi bylo, ale nemůžu najít.... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Poslední dobou se mi začalo stávat, že se mi po nastartování na budících zapne ikonka vypnutého ASR. Na tlačítko to nijak nereaguje. Při dalším startování už se to neobjeví a tlačítko normálně vypíná/zapíná...nechápu. Jinak to samovolné vypínání je čím dál častější. ASR jsem zkušel a funguje (při vypnuté kontrolce na budících). S jakou opravou mám do budoucna počítat...? Nedávno mám měněné tlumiče a brzdy, nemohlo se podělat nějaké čidlo?

P.S.: Tuším, že tohle téma tu kdysi bylo, ale nemůžu najít.... <_<

zkoušel jsi vyměnit spínač?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou se mi začalo stávat, že se mi po nastartování na budících zapne ikonka vypnutého ASR. Na tlačítko to nijak nereaguje. Při dalším startování už se to neobjeví a tlačítko normálně vypíná/zapíná...nechápu. Jinak to samovolné vypínání je čím dál častější. ASR jsem zkušel a funguje (při vypnuté kontrolce na budících). S jakou opravou mám do budoucna počítat...? Nedávno mám měněné tlumiče a brzdy, nemohlo se podělat nějaké čidlo?

P.S.: Tuším, že tohle téma tu kdysi bylo, ale nemůžu najít.... <_<

zkoušel jsi vyměnit spínač?

Jakej spinac myslis? Tlacitko na pristrojovce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Poslední dobou se mi začalo stávat, že se mi po nastartování na budících zapne ikonka vypnutého ASR. Na tlačítko to nijak nereaguje. Při dalším startování už se to neobjeví a tlačítko normálně vypíná/zapíná...nechápu. Jinak to samovolné vypínání je čím dál častější. ASR jsem zkušel a funguje (při vypnuté kontrolce na budících). S jakou opravou mám do budoucna počítat...? Nedávno mám měněné tlumiče a brzdy, nemohlo se podělat nějaké čidlo?

P.S.: Tuším, že tohle téma tu kdysi bylo, ale nemůžu najít.... <_<

Zdarec, Mám Octavii I 1.9 TDI 66kW, výbava Celebration, r.v. 12/2001, je dovezená z Německa a mám stejný problém. ASR se mi trvale rozsvítí na palubovce a vypínačem na palubce vůbec nejde kontrolka vypnout (resp. opět ASR zaktivovat). Někdy se kontrolka rozsvítí v průběhu 3 km a někdy třeba až za 30 km. Nikde nic nepíská, ale docela mě ta kontrolka štve, vždycky se leknu za jízdy, jestli to není něco vážnýho. Ještě jsem to nezkoušel důkladněji, ale myslím, že nejde ani ABS, ale ABS kontrolka nikdy nesvítí. Poraďte prosím. Vím, že mě asi každý nebo většina z vás pošlete na VAG, ale spíš by mě zajímalo, jestli se to dá řešit a jestli to někdo už vyřešil. Díky moc!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...